Сьогодні остання нагода щоби скласти пожертву на Благодійний табір для дітей переселенців

0
423

Кожного року, Спілка Української Молоді організує літні табори для молоді по всьому світі. В додатку через останні два роки також організовуються табори для дітей переселенців.

 

В наслідок тривалої війни в східних районах країни, сотні тисяч родин були змушені залишити свої домівки і тимчасово переміститися до інших областей України. В додатку багато родичі цих дітей воюють на фронті або  загинули. Згідно з даними ЮНІСЕФ, з минулого грудня (2014 р.), понад 1.7 мільйонів дітей потерпляють від цієї війни.  Тому, Крайові Управи під патронатом Світової Управи СУМ, зобовязалися зібрати потрібну суму грошей, щоби зорганізувати для 75 дітей переселенців відпочинковий табір і тим самим їм бодай продовж двох тижнів часу забезпечити нормальне, безтурботне, веселе життя.

 

Табір відбудеться в Чернігівській області від 9-го до 22-го серпня, ц.р. з участю СУМіських виховників з цілого світу.  Виховники з діяспори самі покривають свої кошти, щоби якнайбільше число дітей – 75 мали нагоду брати участь у цьому таборі.

 

Кошт за дитину для  двотижневого таборування становить $300 канадських.  Оплата покриває повне харучвання, подорожі для дітей на прогулянки та всі кошти пов’язані з таборовою програмою і діяльністю. СУМ Канада зобов’язалася зібрати принайменше суму $4,000 канадських щоби уможливити організування цього табору і тим забезпечити якнайбільше число учасників – дітей переселенців!

 

Програма включає – плекання любови до України через її пізнання, мандрівки до княжого міста Чернігова, козацького міста Батурина, до Крут, та на Майдан Незалежності в Києві, як місце творення новітньої історії як і також спортові змагання, самодіяльність та різного роду інших розваг, щоби діти мали нагоду відпочивати, гарно забавлятися і знайти нових товаришів.

 

За додатковими інформаціями просимо заглянути на сторінку –

https://www.indiegogo.com/projects/send-a-ukrainian-displaced-child-to-camp#/story

 

Ласкаво просимо розширити вище поданий лінк не лише сере других СУМівців але всіх Ваших українських і канадських товаришів і знайомих, взагалі до будь-кого, хто може і хоче допомогти. Ніяка сума не є замаленькою. Разом, ми зможемо довершити нашу благородну мету. Якщо Ви хочете скласти пожертву в інший спосіб, просимо Вас звернутися безпосередньо до канцелярії КУ СУМ на адресу [email protected] або подзвонивши на число 416.537.2007

 

Просимо Вас зазначити, що за Вашу пожертву, Крайова Управа СУМ Канади не може виписати Вам посвідку на звільнення з податку тому, що фонди будуть використовані поза межами Канади.