Свято Весни 2018

0
927

В неділю 10-го червня, 2018 року сумівці південного Онтаріо святкували традиційне Свято Весни, відзначаючи кінець сумівського виховного року і початок таборового сезону.  Спеціальним гостем цьогорічного Свята було юнацтво і склад Осередку СУМ ім. ген. Дмитра Грицая-Перебийноса з Монтреалю.

Присутнe юнацтво, дружинники та прихильники з осередків Ст. Катеринс, Етобіко, Міссіссага, Гамільтон, Торонто і Монтреалю начислило біля 200 учасників.

День розпочався Службою Божою в каплиці святих Володимира і Ольги, яку відправив  нещодавно висвячений отець Борис Гемон з церкви св. Йосифа в Оаквіл.  Після св. Літургії, під музичним супроводом духової оркестри Батурин, сумівці маршерували до головної площі перед трибуною де відбулася організаційна частина Свята.

Голова Крайової Виховної Ради СУМ, подруга Наталка Штурин вітала коротким змістовним словом всіх присутніх. Підкреслюючи важливість наших осягнень які сягають 70-ти річної давнини, це ж бо 70-річчя від заснування Спілки Української Молоді в Канаді, вона закликала молодь і надалі вірно і з непохитністю відстоювати моральні принципи нашої Спілки, бороняти нашу рідну Україну перед імперськими зазіханнями Москви і взагалі відстоювати Честь України – Готов Боронити!

Відмічуючи довголітніх членів Дирекції оселі СУМ Веселка, зокрема уступаючого голову, др. Юрія Шуста, вона також попросила хвилинкою мовчанки вшанувати бувшого голову і головного рушія побудови нового павільйону ім. Михайла Ґаландюка, довголітнього члена Крайової Управи, який несподівано відійшов у вічність на початку року, др. Івана Кошика.

Після цього юнацтво почавши з 6-ти років і завершуючи молодими дружинниками всі були відзначені відповідними здобутими ступенями які засвідчили про пророблену працю продовж цілого виховного року.

На завершення офіційної частини, ведуча Свята, др. Марко Дячун, голова Осередку СУМ Етобіко закликав присутніх морально і фінансово підтримати четвертий з черги благодійний табір для дітей АТО і переселенців склавши пожертву під наступною адресою: https://www.gofundme.com/displaced-ukrainian-children-camp   Закрито Свято дефілядою Осередків.

Пополудні, кульмінаційною точкою була роздача призів першунам Юнацького Злету, який вдруге відбувся був напередодні Свята Весни в суботу, 9-го червня, завдяки старань Осередку СУМ Міссіссаґа, зокрема подр. Лариси Стех, за що висловлюємо щире признання. Рівнож користаємо з нагоди, щоби поґратулювати всім учасникам Злету за їх активну участь, Осередкам СУМ південного Онтаріо за успішне зорганізування Свята Весни і бажаємо усім веселого таборування! 

Додаткові фотографії, Ви можете знайти за цим посиланням: Свято Весни’18.