Понад 160 учасників зібрав Всеукраїнський благодійний табір «Ми – Україна!»

0
285

BT-6

Понад 160 юнаків та дівчат, в тому числі – діти, віком від 6 років, з різних куточків України беруть участь у Всеукраїнському благодійному таборі «Ми – Україна!».

Організували його Світова Управа Спілки Української Молоді та Крайова Управа СУМ в Україні, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, в рамках проекту «Україна єдина».

Blagodijnij-tabir03-2-300x160
Місцем проведення табору обрана мальовнича місцина поблизу м.Червоноград Львівської області.

Саме тут молодь, із різних міст і сіл Луганщини, Донеччини, Дніпропетровщини, Чернігівщини, Тернопільщини, Львівщини та Івано-Франківщини зібралася 1 серпня, щоб провести разом незабутні 12 днів.

BT-4

BT-3

Серед учасників – діти, батьки яких загинули в зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність України, діти військових, які зараз збройно обороняють суверенітет Батьківщини, діти, яких бої на Донбасі змусили покинути рідні домівки.

BT-5

Всіх їх та їхні сім’ї, так чи інакше, обпалило полум’я бойових дій на Сході країни, то ж час, проведений разом на СУМівському таборі, стане для них періодом відпочинку, спілкування з ровесниками та пошуку нових друзів.

BT-8

BT-9

Досвідчені виховники з України й Америки спрямують їхню молодечу енергію у творче русло, запропонувавши долучитися до цікавих майстер-класів та мистецьких майстерок, які проведуть знані українські письменники та співаки.

Фізичне загартування забезпечать теренові ігри, мандрівки та спортивні змаги, а присутність на таборі священика дасть можливість хлопцям та дівчатам отримати духовну опіку та підтримку.

BT-11

«Всіх таборовиків об’єднує спільна біль через втрату рідних чи домівки, тривалу розлуку з близькими та дорогими для них людьми, тривожні дні і ночі очікування… Їм немає чого ділити, бо в них одна Вітчизна – Україна, а вони – її діти. Віримо, що цей табір стане яскравою та незабутньою подією у їхньому житті!», – кажуть організатори.

1

BT-10

До речі, це не перший проект, до якого СУМівці залучають дітей українських Героїв – такі заходи вже відбулися на оселі «Тарасівка» у Великобританії в 2015 році та в серпні 2016 року. а також у Франції в 2015 та 2016 роках.

Минулого ж року Спілка Української Молоді провела в Україні успішний табір для дітей вимушених переселенців із зони АТО «Дорогою предків».