Літні Табори СУМ в Канаді

0
259

Літній табір на оселі «Верховина»

Два елементи літнього молодшо-юнацького таборування, виховний і відпочинковий, цього року проявлялися у програмі табору Спілки Української Молоді на оселі «Верховина» на північ від Монтреалю, Квебек. Всі складники були на місці: свіжолиці таборовики, надзвичайний склад команди і виховників, добрі друзі, блискуче озеро, смачна кухня і капличка під горою, котра спокійно і лагідно охороняла від спотикання всіх маленьких (і великих) ніг, що пробігали попри неї. З цього могутнього арсеналу можливо було створити щось потужне.

Цілу статтю включно із фотографіями Ви зможете прочитати під наступним лінком: https://lemko.cym.org/ca-montreal/?p=3718

 

Виховно-відпочинковий табір над Голубиним озером

 По багатодесятилітній традиції, і цього, 2014 року, знову СУМ-івці різного віку посходилися на відновленій оселі Отців Василіян над Голубиним озером неподалік Едмонтону, щоби на чудовій альбертській природі відсвіжити свій СУМ-івський дух на виховно-відпочинковому таборі.

Цілу статтю включно із фотографіями Ви зможете прочитати під наступним лінком: https://lemko.cym.org/ca-edmonton/?p=419

Виховно-відпочинковий табір Тарас Шевченкo — Перший Герой Майдану

Цьогорічний виховно-відпочинковий табір на оселі СУМ «Веселка» біля Актону, Онтаріо, відбувався від 14 липня до 2 cерпня під назвою Тарас Шевченкo — Перший Герой Майдану.

Цілу статтю включно із фотографіями Ви зможете прочитати під наступним лінком: https://lemko.cym.org/ca-weselka/?p=1021