Офіційне відкриття нового павільйону ім. Михайла Ґаландюка на оселі СУМ «Веселка»

0
366

Офіційне відкриття нового павільйону ім. Михайла Ґаландюка на оселі СУМ «Веселка»

DSC_0046             20 вересня 2014 року юнацтво СУМ із осередків південного Онтаріо приїхало на оселю відбути спільні сходини на природі, щоби відмітити початок виховного сезону та початок різного роду святкувань з нагоди 60-річчя заснування оселі СУМ «Веселка». Перша із імпрез відмічення цього величавого ювілею було офіційне відкриття нового павільйону ім. Михайла Ґаландюка.

 

DSC_0285 DSC_0279            Офіційне відкриття відбулося о годині 2:30 по полудні. Багато дітей з батьками приїхали просто з суботніх українських шкіл на оселю, приблизно коло 2-ої години. Було цікаво замітити, як приїжджі використали цю половину години вільного часу до святкового апелю. Декотрі діти відразу побігли до майданчика. Інші кинулись на спортивну площу побавитись м’ячем. Група дівчат пірнула на дівочий підтабір подивитись на паланки, де ще недавно вони три тижні ночували під час виховно-відпочинкового табору. Старші юнаки і юначки, які або відбули вишкільний табір влітку або були впорядниками на виховно-відпочинковому таборі, зустрілись коло будинку команди, де згадували пригоди з табору. Дехто з батьків пішов на прохід коло ставків подивитись або до лісу шукати за грибами. Інші батьки зголосилися до кухні приготувати перекуску на пізніше. Скориставшись із невеликої кількости вільного часу, кожна людина пішла до місця, яке було особливим для неї і кожна людина відчувала, що вона були в своєму другому домі. Для дуже багатьох сумівців і їхніх родин «Веселка» є дійсно другим домом, де кожен відчуває велике почуття знайомства і родинного тепла.

DSC_0290DSC_0298

            Після апелю, де юнацтво помолилось та відспівало канадський і український славні, ведуча програмою Леся Зелик, голова Фінансової кампанії розбудови «Веселки», як також голова Батьківського комітету при осередку СУМ Етобіко ім. Симона Петлюри привітала присутніх та представила почесних гостей. Одним з них був Браєн Луіс, представник 2-ої округи міста Галтон Гилс, який вперше за свою кар’єру, як місцевий політик, був на нашій оселі. Він передав теплий привіт від імени мера міста, інших міських представників і місцевої торговельної палати і мав шану офіційно розтяти синьо-жовту стрічку. Він також особливо привітав присутніх сеньйорів, і відзначив їх за те, що 60 років тому вони відважились закупити «Веселку» і її розбудувати, щоби майбутні ґенерації українців-канадців мали нагоду виховуватись посеред чудової природи.

DSC_0312

            Іван Кошик, голова Будівельного Комітету, також привітав і подякував усім, що прилучилися в будь-який спосіб до колосального завершення проєкту нового павільйону, який служитиме в першу чергу як таборова кухня для учасників літніх і тепер, можливо, і зимових таборів, та як місце, де можуть в майбутньому відбуватись громадські зібрання та імпрези.

            В цей день Леся Зелик також повідомила, що названо Павільйон імени Михайла Ґаландюка, в пам’ять покійного мецената, який своїм спадком для нашої Спілки, разом з дотацією Онтарійської Фундації «Trillium» і попередньою кампанією збирання фондів, забезпечили здійснення цієї мрії після довгих років її плянування.

DSC_0332

            Після офіційних привітань присутні увійшли до великої залі на спільний знімок, заспівали Многая Літа і покуштували смачного торта з нагоди 60-ліття оселі СУМ «Веселка». Відтак юнацтво провело запляновну програму, яка включала теренові і розвагові ігри та барбек’ю, а батьки і гості залишилися в кухні на перекуску і на дальші дискусії про перспективне і світле майбутнє їхнього другого дому – улюблену, дорогу і близьку всім до серця оселю «Веселка».

 Додаткові фотографії Ви знайдете в нашій ґалерії: https://www.cym.org/ca/gallery

Ірка Шуст-Данкович — голова Крайової Виховної Ради СУМ