Діти допомагають дітям : Теплом зігріємо серця

0
256

Під час різдвяного сезону, час радости і час надії, юнацтво СпілкиУкраїнської Молоді (СУМ) в Канаді подарували частинку свого тепла і любові для дітей в Україні, які потерпіли і страждають від наслідків війни в східній Україні.

Montreal DSCF1448 copy

У листопаді 2014 року в Гамільтоні відбулася Світова Конференція Виоховників СУМ у якій брали участь 40 виховників із Канади, США, Аргентини та України. Тут учасники, які представляли більше 20 осередків СУМ у Північній і Південній Америці, дізналися від голови Світової Виховної Ради, подр. Нелі Лавриненко організатора конференції з України про трагічні обставини сотень дітей в Україні, які стали сиротами, мусіли втекти або були змушені переїхати із військових зон на Донбасі чи Луганщині та зупинилися в областях центральної і західної України. Ці діти вимушено опинилися далеко за межами рідної хати, і знаходять себе в дуже складних і важких обставинах.

St.Kits photo51

Виховники з Північної Америки чулися зобов’язaні негайно допомогти і швидко розробили план співдії з братніми Осередками СУМ вУкраїні, щоб зібрати і доставити теплий одяг, іграшки та шкільне приладдя для потребуючих дітей. За допомогою існуючих добровольчих центрів в Україні, члени СУМ в Україні були в змозі забезпечити імена і вік дітей, які були передані Осередкам СУМ в діяспорі. Протягом всього декількох тижнів, дітям в Канаді, з восьми різних Осередків СУМ, а саме , Монтреаль , Оттава, Етобіко , Міссіссаґа, Гамільтон, Ст. Катеринс, Едмонтон і Калґарі вдалося зібрати більше пiвтонни теплого одягу, іграшок та шкільного приладдя і відправити це все в Україну перед Різдвяними святами. Понад десять Осередків СУМ в Сполучних Штатах рівнож долучилися до благодійної акції. За допомогою Осередків СУМ в Україні, ці подарунки будуть доставлені між днем Святого Миколая, коли діти традиційно отримують подарунки до Різдва в Україні, яке припадає 7-ого січня. В додатку до гуманітарних зусиль юнацтва, у багатьох Осередках діти написали особисті листи підтримки та різдвяні листівки дітям в Україні. А в Осередку СУМ Міссіссаґа, багато дітей, які вперше підбирали спиці у своєму житті, в’язали дітям шалики. В Осередку СУМ Монтреаль, пожертва кожної дитини була визнана червоним серцем, яке було вивішене у вікні їхньої домівки.

Ottawa 2014-12-20 11.18.36 copy Miss.IMG_0439

Раніше цього року , під час літніх таборів, юнацтво Спілки Української Молоді в Канаді писали листи солдатам і добровольцям АТО які воюють на фронті, щоб дати їм зрозуміти, що українські діти в Канаді та Америці їх підтримують і піклуються про них і також переживають про майбутню незалежність та територіальу цілісність України. А Різдвяна збірка теплого одягу та іграшок знову показує любов і підтримку для дітей тих солдатів, і волонтерів-партизанів, які святкуватимуть Різдво без своїх татів чи рідних.

Miss.IMG_0194 Etobicoke 2 Edmonton 2

Велике признання належиться юнацтві СУМ в Канаді та США та їхнім родинам за їхню доброту і щедрість. Їхні щирі зусилля показують істинне значення Різдва, наповнивши серця дітей в Україні радістю про народження Ісуса Христа та ще з багатьма благословеннями.

Додаткові фотографії Ви можете побачити в нашій ґалерії !