СУМ в Канаді готується відзначити свій 70-літній Ювілей

0
754

Спілка Української Молоді в Канаді цього року відзначає 70-ліття з часу свого заснування.

Перші осередки в Канаді сформувались в 1948-1949 роках.

До першого Крайового З’їзду вже було згуртовано 700 членів в одинадцяти осідках: Торонто, Ошава, Едмонтон, Вінніпеґ, Форт Вілям, Віндзор, Судбури, Брантфорд, Норанда, Сейнт Катеринс і Ванкувер.

Члени СУМ прагнули “зберігати традиції рідного краю, непохитно дотримуватися засад християнської моралі і етики та бути вірним гаслові «Бог і Батьківщина».

Сучасні сумівці Канади продовжують справу своїх попередників.

Про це йтиметься під час засідання Річних Загальних Зборів – Пленуму Крайової Управи СУМ в Канаді 27-29 квітня в Міссісаґа, Онтаріо.

Також тут відбудеться бенкет, присвячений 70-літтю від заснування Спілки Української Молоді в Канадi.

Святкування відбудуться в суботу 28-го квітня о 6:00 год. вечора в залі Собору Пресвятої Богородиці на вул. 3625 Cawthra Rd. у Міссісаґа, Онтаріо.

Ціна квитка на бенкет і забаву є $80.00 від особи.

Квитки і дальша інформація:

  • Марта Спорняк – 905.803.9050
  • Нестор Санайко – 416.988.0911
  • Канцелярія КУ – 416.537.2007

Варто заначити, що КУ СУМ в Канаді розпочала ювілейну цілорічну інформаційну кампанію “Разом святкуймо 70-ліття СУМ у Канаді, відмічуючи нашу спадщину, громаду, провідництво та дружбу”.

Її ініціатори розподілили цю медіа-акцію на чотири згадані теми: ”спадщина, громаду, провідництво та дружба”, які чергуються між собою. 

Цей візуальний журнал охоплюватиме відео репортажі, фотографії, заголовку, статті, короткі записки (blogs) найважливіших подій крайового значення або поодиноких осередків або величавих виступів мистецьких одиниць чи спортивних дружин, імпрез: таборів, злетів, тощо.

Отож, слідкуйте за тижневим випуском цього польоту в історію на фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/CYM.Canada70/ і не забувайте ставити ”Like” і ділитися нею!

Якщо ж у Вас є якісь цікаві фотографії, що стосуються історії СУМ в Канаді і якими ви хочете поділитися, то вишліть їх на електронну адресу: [email protected]