Вітання з 70-літтям СУМ в Канаді

0
953

Цими днями сумівська родина Канади відзначає 70-ту річницю з часу створення перших осередків Спілки Української Молоді в цій країні.

Ця дата є важливою не лише для терену-Ювіляра, а й для всієї нашої світової спільноти й української громади загалом, адже за роки своєї праці в Канаді СУМ заявив про себе, як про потужну формацію, дієвий виховний центр, зарекомендував себе активним популяризатором культурної спадщини українського народу, підготував яскраву плеяду провідних діячів у суспільній царині.

«А головне – ви зберегли правдивий дух сумівського побратимства, примножили традиції засновників вашої крайової організації, й, шануючи минувшину, своїми справами сьогодні творите майбутнє, пам’ятаючи, що «Ціль свободи – творити добро!», – йдеться у листі-вітанні Світової Управи СУМ, адресованої учасникам ювілейних святкувань, які 27 – 29 квітня відбуваються у канадському місті Міссісаґа. – Переконані, що ваш звитяжний поступ триватиме й далі, а СУМ в Канаді запише в історію своєї діяльності ще не одну золоту сторінку, гордо несучи на своїх стягах та у своїх серцях наше гасло-дороговказ “Бог і Україна!”».

Щиро бажаємо вам у цьому Божої допомоги та віри у свої сили!

#CYMCanada70

Posted by CYM Canada 70th Anniversary on Saturday, April 28, 2018