Долучись до підготовки “Творців майбутнього”!

0
769

120 юнаків та дівчат, з родин українських бійців та вимушених переселенців, візьмуть участь у цьогорічному благодійному таборі, який організовує Спілки Української Молоді.

«Цьогорічний IV Всеукраїнський благодійний табір «Творці майбутнього»  відбуватиметься 30 липня – 11 серпня 2018 року в передмісті Чернігова», – розповіла заступник голови Світової Управи СУМ подруга Неля Лавриненко.

Починаючи з 2014 року сумівці провели три такі табори, завдяки чому понад 350 дітей переселенців і бійців АТО мали нагоду відпочити від наслідків війни, оздоровитися, краще пізнати історію і культуру України.

Програма цьогорічного табору для молодшого юнацтва передбачає гутірки з історії України, екології, інженерії, сучасної культури й економіки України, проектні роботи з екології, інженерії, культури й економіки, мандрівка до Чернігова.

Програма для старшого юнацтва – гутірки про конституцію України, законодавчу, виконавчу влада, ЗМІ, зустрічі з суддею, депутатом, журналістом, відвідування мерії міста, поліцейського відділку, створення блогів, творчих проектів, мандрівка в Крути.

«Потребуємо 12 виховників і 12 впорядників, 2-х інструкторів зі спорту, 2-х інструкторів зі співу, танців», – каже подруга Неля Лавриненко.

Запрошуємо всіх бажаючих виховників і впорядників долучитися до нашого таборового літа з дітьми, що у свій спосіб пережили війну і потребують нашої уваги, підтримки і опіки.

Діти  – майбутнє України. Кожен з нас може творити майбутнє України сьогодні – виховуючи її дітей!

Для зголошення необхідно:

  • Заповнити анкету – зголошення виховника/впорядника онлайн  https://goo.gl/forms/bCVlJ1pQbu4lAZzt1 або в паперовому варіанті (тисніть тут – АНКЕТА)
  • Взяти письмову рекомендацію голови осередку СУМ щодо участі в таборі і зісканувати її.
  • Надіслати анкету (якщо ви заповнили PDF варіант) і рекомендацію до Нелі Лавриненко [email protected]

Більше інформації про місце таборування можна знайти за цим посиланням: https://childcamp.com.ua/ua/camp/details/detskiy-lager-open-doors-camp