Виховно-відпочинковий табір “Єдність” над Голубиним Озером заверший шостий день таборування. 

Гасло табору: “Я – крапля в океані”

Гасло дня: “Головне – не перемога, а участь”

Ранок у таборі “Єдність” ми розпочали з ранкової руханки, апелю та сніданку, який приготували наші дорогі кухарки. За шість днів на таборі юнаки та юначки не тільки розважалися та проводили гарний час з друзями, але також вчилися гарним манерам, що потрібно робити, щоб дотримуватися чистоти та порядку як у бараках, так і на всій території, а також як бути відповідальним не тільки за себе, але і за свій цілий рій. 

Сьогодні ми проводили гутірку про Українських відомих спортсменів. На рукоділлі молодше юнацтво розмальовувало плитки, а старше виробляло браслети та інші цікаві вироби з ниток. Так як погода дозволяла, ми мали дуже гарний купіль, який сподобався як і таборовикам, так і усій команді. Також ми не забули про наші улюблені ройові заняття, під час яких усі рої готувалися до завтрашньої ватри, де кожен рій має презентувати пісню, танець, сценку або інше. 

Ввечері хлопці вирішили провести змагання з футболу, зібравши велику кількість гравців. Було створено дві команди: Огірочки та Кабачки. А решта таборовиків мали вибір грати у волейбол, футбол або танцювати банци, яких юнаки та юначки навчилися саме тут на таборі.  

Ось і наш шостий день на оселі Bar-V-Nok незамітно добіг кінця.

Матеріали підготувала Подруга Анна-Марія Загірська