Сьомий день на таборі “Єдність” добіг кінця. Навіть не віриться, але уже пройшло аж сім днів. Час на таборі завжди летить дуже швидко і всі юнаки та юначки готові це підтвердити. 

Ранок розпочався, традиційно з руханки, апелю та сніданку, а також з гарної погоди і веселого настрою. Опісля такого початку дня ми мали теренознавство, спорт, рукоділля та гутірку. На теренознавстві ми відвели таборовиків покататися на каяках та каноях, щоб діти вчилися ще з юних років бути відважними та мужніми. Сьогоднішня гутірка була про Революцію Гідності, яку проводила Анна Захарова, а на рукоділлі юнаки та юначки доробляли браслети, а також вчилися робити різні вироби на однострій. Спорт проводили наші спортивні виховники та впорядники. 

Цього дня до нас завітало багато батьків, які будуть разом з нами до кінця табору (тобто до понеділка). Вони будуть спостерігати як їхні діти розвиваються та навчаються чогось нового, але також як вони просто гарно проводять один тиждень з їхнього літа. 

Була проведена Служба Божа за неділю, на якій усі таборовики та їхні батьки мали змогу помолитися та приділити свій час Богові. Під час вільного часу мали можливість грати у футбол або волейбол, опісля чого ми готувалися до забави. Всі діти надзвичайно чекали на забаву, тому що це є час коли вони можуть рослабитися, потанцювати під гарну Українську музику та просто розважитися з друзями. 

Цей день був чудовим та нажаль він підходить до завершення. Усім Гартуйсь!

Матеріали підготовила Подруга Анна-Марія Загірська