Ось і завершився третій день денного табору “Червона Рута”  ім. Володимира Івасюка при осередку ім, Євгена Коновальця в м. Калґарі, Альберта.

Розпочався день на таборі з апелю та гутірки про Революцію Гідності. Старші розповідали про майдан, чому саме відбулася Революція Гідності, та яка є наша мета як СУМівця. Але ми на цьому не затрималися так як на нас уже чекав автобус щоб відправитися у Calaway Park. Юнаки та юначки не могли дочекатися щоб поїхати в цю подорож, і були дуже вдячні всім, хто організував цю поїздку. Незважаючи на різку зміну погоди всі діти мали нагоду провести дуже веселий час зі своїми однолітками та друзями. А також такі заходи не тільки навчають нас мати гарний час, але також є корисними для нашого повсякденного життя, тому що юнаки та юначки можуть розробляти та навчатися добрій комунікації з іншими дітьми, та пізнавати справжню дружбу. 

Повернувшись в домівку, на таборовиків чекала кантина (маленька перекуска), під час якої всі мали короткий відпочинок. А опісля, ми провели свічечку та вечірній апель, на якому команда пояснювала розклад на завтра. Завтрашній день обіцяє бути надзвичайним для всіх юнаків та юначок, так як вони відправляться на озеро Шапарель.

Залишилося тільки два дні до завершення денного табору, тому наша команда старається робити як найбільше цікавих занять та подорожей. 

Нажаль сьогоднішній день добіг кінця, тому всі виховники та впорядники хочуть подякувати тим хто долучився та допомагав нам сьогодні у Calaway Park. Усім Гартуйсь!

Подруга Анна-Марія Загірська – таборовий писар

За додатковими фотографіями натисніть сюди!