Уже завершився четвертий день денного табору “Червона Рута”  ім. Володимира Івасюка при осередку ім, Євгена Коновальця в м. Калґарі, Альберта.

Розпочали сьогоднішній день з поїздки на озеро, на якому юнаки та юначки мали можливість охолодитися від спекотного дня та провести гарно час. Половину дня ми провели на красивій території озера Шапарель, а опісля вирушили назад до домівки, щоб провести решту нашого запланованого дня. Так як після озера всі діти, а також і команда були змученими, ми всі разом мали денний тихий час, який ми вважаємо був дуже корисним для всіх таборовиків.

При кінці кожного дня команда має засідання, на якому обговорюють пробутий день, а також вирішують важливі питання щодо наступного дня.

Завтра ми запланували піти ще раз у басейн, так як діти дуже любили цю ідею. А також більшість дня ми проведемо в домівці, так як це буде наш останній день у денному таборі. Залишився тільки один день, нажаль це буде наш останній день у таборі, але ми не засмучуємося, так як побачимо наших таборовиків на другому тижні табору, який відбудеться на оселі Camp Bar-V-nok. 

Ось і добіг цей день до кінця. Усім Гартуйсь!

Подруга Анна-Марія Загірська – таборовий писар

За додатковими фотографіями натисніть тут!