2000 різдвяних подарунків передали СУМівці дітям українських бійців

0
102
О СУМ Ст.Катеринс

Більш як 2000 різдвяних подарунків-«миколайчиків» передала молодь української Діаспори дітям українських бійців та вимушених переселенців.

Акцію «Теплом зігріємо серця» вже вшосте організовує Спілка Української Молоді – одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована в 1925 році, яка має свої крайові структури в 12 країнах.

«Тепло сердець не знає кордонів і відстаней!», – каже координатор доброчинної акції СУМ Юрій Іляш.

Юні українці – члени сумівських осередків Сполучених Штатів Америки, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.

«Ми вже не перший рік проводимо таку акції. Її особливістю є те, що більшість подарунків – адресні. Пакунки формуємо виходячи з потреб конкретної дитини. Солодощі, іграшки, книги, канцелярське приладдя, одяг та взуття – ось далеко неповний перелік гостинців. А ще закордонні українці вкладають у такі пакунки виготовлені власноруч листівки-побажання, і, звичайно ж, – тепло своїх сердець», – розповідає Юрій Іляш.

Члени Спілки Української Молоді в Україні, впродовж грудня-січня, доставляють дарунки адресатам – дітям учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, хлопчикам і дівчаткам з родин вимушених переселенців.

Незабаром різдвяні «миколайчики» від сумівців Діаспори отримають в Дніпрі, Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську, Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі, Хмельницькому.

Юрій Іляш каже, що організатори акції прагнуть розширити коло дітей, до яких завітає сумівський святий Миколай: «Ми розуміємо, що не можемо прийти з гостинцем до кожного, але щиро хочемо зігріти теплом серця тих, хто потребує нашої уваги і підтримки».

Доброчинна акція Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців з різних країн світу, за 5 попередніх років проведення цього благодійного проекту дітям українських бійців передано понад 9,5 тисяч пакунків із дарунками, на загальну суму – більш як 270 тисяч американських доларів.

Варта відмітити, що у цій благодійній акції брали участь усі осередки СУМ в Канаді: Калґарі, Едмонтон, Вінніпеґ, Монтреаль, Оттава, Торонто, Етобіко, Міссісаґа, Гамільтон, Ст.Катеринс, які зібрали рекордну суму цього року, а саме $27,000 (US $20,000) чим обдарували понад 800 дітей. Окрему подяку складаємо ФУНДАЦІЇ ДНІПРО в ОШАВІ за їх княжий дар в сумі $7,500 і численним ІНДИВІДУАЛЬНИМ ЖЕРТВОДАВЦЯМ, котрі завдяки оголошень на телевізійній програмі FORUM TV і радіопрограмі ПІСНЯ УКРАЇНИ склали понад $7,000 за що висловлюємо всім ЩИРЕ СПАСИБІ!