Справа: Злет

0
795

Обіжник

Дорогі Подруги й Друзі! Гартуйсь!

Крайова Управа мала засідання 20 березня 2020 року, щоб обговорити питання чи продовжувати організацію Злету цього року. Ми вирішили, що через загрозу здоров’я та безпеки, та невизначеність пов’язаною з пандемією вірусу “COVID-19”, ми відмінюємо Злет.

Це рішення не було прийнято легко. Ми знаємо, що це велика й тривала традиція в нашій організації. Злет також є частиною нашої особистості й це незамінна частина нашої виховної роботи. Юнатство та виховники багато місяців готуються до конкурсів та спортивих змагань.  Ви з нетерпінням чекаєте змагатися щороку, і ця подія приносить стільки радості вам і нам.

Сьогодні умови такі, що вірус “COVID-19” поширився і став пандемією у світі. У штаті Нью-Йорк найбільше інфекцій у США, і число, безумовно, зростає. Це серйозна загроза для нашої громади.  Представники державних органів та епідеміологи попередили, що це погіршиться і ризик високий. Ми вважаємо безпеку наших членів найвищим пріоритетом і зробимо все можливе, щоб захистити всіх. Цілком ймовірно, що ризик залишиться і в кінці травня.

Булавний разом з Виховною Радою розглянуть що ми можемо організувати пізніше цього року замість Злету. Це може включати віртуальну діяльність. Будь ласка, дотримуйтеся попереджень надісланих “CDC” і за іншими попередженнями від урядових установ. Будьте терплячими й добрими один до одного. Нехай Бог захистить нас.

Честь України—Готов Боронити!