Справа: Коронавірус (COVID-19)

0
97

16-го березня 2020р.

Дорогі Подруги і Друзі!

Дня 11 березня 2020 р. Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (WHO) встановила Коронавірус (COVID-19) світовою пандемію. Вони вважають, що кожна країна-держава та місто по всьому світі повинні запровадити свої правила захисту, щоби запобігти розповсюдженню хвороби.

Ми вступили у невизначений період у нашому світі; час, коли інформація та дезінформація постійно поширується і як нам відомо з медії, стан цієї пандемії та її наслідки змінюються що години.

Крайова Управа Спільки Української Молоді в Австралії (СУМ) уважно стежить за тим, як це вплине на нас у нашій громаді та зокрема в наші праці з нашими членами.

Цей вірус був позначений як одна у сторічна криза стану здоров’я; подія раз у покоління, яка має можливість впливати на те, як ми орієнтуємося на своє життя в короткому часі та в майбутньому. Таким чином, ми уважаємо, що обов’язок КУ СУМ в Австралії як рівнож СУ СУМ є подбати забезпечити всіх наших членів та наших громад від можливого поширення цей вірус в цей час.

Члени Крайової Управи регулярно в контакті між собою, щоб обговорити як до цієї справи потрібно підступити та який вплив матиме наші рішення на нашу щоденну діяльність в рядах СУМ по нашому терені.

Ми уважаємо, якщо осередкова праця і діяльність надалі лишається не змінною, наша порада є користатися нижче поданих пропозицій до заходу безпеки для членства:
• Повідомити родичів, щоби вони та їхні діти, вразі вони уражені або чуються слабкими в жодному разі не прибували на сходини чи проби мистецьких одиниць.
• Обов’язково мити руки коли юнацтво (всі члени та батьки) заходять і виходять з домівки як також під час сходин.
• Вчити дітей прикривати рот і ніс зігнутим ліктем або одноразовою серветкою коли кашлають або пчихають.
• Користуватися плином дезінфекції або мити руки.
• Дуже важливо не доторкнутися лиця.
• Добре почистити домівку після сходин уживаючи плин дезінфекції.
• Не користуватися такими речами як ручки, олівці, ножиці, тощо.
• Не тримайте всіх дітей в одній кімнаті. По можливості старайтеся відокремити рої.

Ми також додали інформацію, що додається англійською та українською мовами для вашого розгляду. Ми також рекомендуємо регулярно оновлювати інформацію від охорони здоров’я місцевих органів влади.

Це все здатися досить драстичним і з занепокоєнням. Однак ми всі повинні намагатися залишатися спокійними і пильнувати один одного. Наша молодь буде сподіватися від нас протягом цього часу відповідне лідерство та підтримку. Важливо заспокоїти страхи та невпевність у них, а також спокійно відповідати на їхні питання.

У цей час важливо також пильнувати не лише наших членів, але й також подбати за тих котрі найбільш можуть потерпіти – отже ми просимо подумати про хворих та людей похилого віку в цей час, – про тих, кому може бути важко отримати доступ до ресурсів та предметів першої необхідності. Зв’яжіться з тими, хто потребує, і з’ясуйте, чи є щось, що ми можемо зробити, щоб допомогти в цей період.

На кінець просимо усіх ставитися один до одного з повагою. СУМ в Австралії та по усьому світі допомогли під час недавньої кризи пожеж по Австралії, та зібрали величезну кількість коштів, щоб допомогти тим, хто потребує поміч. Ми бачили найкраще таланти та риси людства, коли ми разом і спільно діяли, щоб підтримати тих, котрі так багато втратили. Сьогодня перед нами ще одна криза, де ми повинні об’єднатися і підтримувати один одного.

Крайова Управа та Ваші осередки будуть регулярно інформувати вас про будь-які новини та дії, які ми будемо отримувати як організація.

ЧЕСТЬ УКРАЇНИ! ГОТОВ БОРОНИТИ!