Доброчинна акція СУМ “Теплом зігріємо серця” дісталася Сквири

0
215

Доброчинна акція «Теплом зігріємо серця» дісталася міста Сквира на Київщині. Сорок пакунків-подарунків від Юнацтва СУМ з Чикаго, Пасейку, Нью-Джерсі передали місцеві сумівці дітям учасників АТО.

«Подарункові наплічники дітям, батьки яких захищали кордони на сході України передали українці із США. Дякуємо за подарунки! Ваші гостинці дійсно дітям зігрівають серця і наповнюють очі щастям», – каже голова Сквирського осередку СУМ в Україні Наталія Вигівська

Кожен пакунок – крапелька радості, частинка тепла і любові українським дітям, батьки яких пройшли горнило війни з одвічним ворогом України.

Сквирський осередок СУМ в Україні – маленький острівець в океані українства.

Виховники організації ведуть кропітку і заповзяту працю, долучаючи юнацтво до участі в громадських справах.

«Виховання патріотів і свідомих громадян – мета і завдання організації. Участь в громадських справах – один із найефективніших виховних методів. Життя підказує – майбутнє України залежатиме від активного в спільноті, патріотично налаштованого громадянина. Це запорука нашого виживання і ствердження в післякороновірустому світі», – говорить голова осередку Наталія Вигівська і принагідно дякує українцям діаспори за турботу, солідарність, щедрі і щирі серця.