ЗЛЕТ 2019 – РІЙ КОЗАКИ (ЧІКАҐО) & РІЙ ЗОЛОТІ КОЛОСКИ (ПАССЕЙК)

0
260

Для цьогорічного Злету, наш рій Козаки з осередку Чікаґо – відділ Одеса працював в парі з роєм Золоті Колоски з осередку Пассейк.  Разом дружньо виконали три проекти.

1.) ЛИСТИ МОРЯКАМ – НА ДОБРО УКРАЇНИ

Разом із роєм Золоті Колоски з осередку з Пассейк, ми вислали листи до українських моряків які були незаконно затримані Росією в листопаді 2018 року тому що вони ніби то порушили державні кордони Російської Федерації.

Текст листів пригадував українським морякам що всі українці з ними, і з України та з діаспори, та що всі їх підтримують, та не хочуть щоб вони піддавалися і були мужні.  Ми, українці, переживаємо за їхнє здоров’я.

2.) ПИСАННЯ ПИСАНОК

СУМ виховує юнацтво в християнському дусі.  Щороку разом святкуємо Великдень із традиційною СУМівською імпрезою «Свячене».  Перед тим, юнацтво підтримує українську традицію писання писанок.  Ми, разом із роєм Золоті Колоски, писали писанки та висилали один одному фотографії та відео-кліпи.  Дуже весело було бачити всі писанки!

3.) ЗБІР ФОНДІВ НА ЯКУСЬ ЦІЛЬ НА ДОБРО УКРАЇНИ

На що ми збирали гроші?

Подруга Ніколь Березна – мистецький керівник українських танців для молодшого юнацтва та суменят при осередку СУМ в Пассейк, Нью Джерзі сильно захворіла та ми допомагали її осередку з своєю збіркою грошей для допомоги з медичнами коштами.

Як це допомагає Україні якщо зібрані фонди не будуть вислані в Україну?

Вояки в Україні боряться щоб українці могли далі підтримувати свою культуру, щоб не загубити традиції наших предків.

Подруга Ніколь бориться щоб могла далі підтримувати свою культуру через вчання українських танців, щоб не загубити традиції наших предків.

Вона не є членом нашого осередку, чому ми долучилися до цеї збірки?

СУМ нас вчить усім допомагати в потребі, як небудь можемо.                                           

Подруга Ніколь є членом СУМ, тобто членом нашої великої СУМівської родини.  Ми всі, як СУМівці, є одна велика родина незалежно з якого осередку чи з якої країни походимо.

Якщо хочете долучитися до цеї благодійної акції: https://www.gofundme.com/f/nicoles-ovarian-cancer-fund