ЗЛЕТ 2019 – РІЙ ЗОЛОТА ПШЕНИЦЯ (ЧІКАҐО) & РІЙ РУСАЛКИ (СТЕМФОРД)

0
230

Для цьогорічного Злету, наш рій Золота Пшениця з осередку Чікаґо – відділ Одеса працював в парі з роєм Русалки з осередку Стемфорд.  Разом дружньо виконали три проекти.

1.) НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО ПРО ЄВРОМАЙДАН

Разом із роєм Русалки спільно зробили виховну засаду – Євромайдан на англійській мові. Це відео представляєм англійською мовою щоби і ще дальше поширити інформацію про що діялось в Україні під час Майдану.  Це відео має світлини та відео-кліпи з Майдану.

А чому англійською мовою? Щоби хто небудь побачив це відео міг би його зрозуміти та навчитися про цю дуже важну подію.

Лінк на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=4eSif0IDhrM&t=8s

2.) ЗБІР НА ЯКУСЬ ЦІЛЬ НА ДОБРО УКРАЇНИ – АКЦІЯ “ТЕПЛОМ ЗІГРІЄМО СЕРЦЯ”

Акція Теплом Зігріємо Серця, це акція метою якої є допомога діттям учасників АТО чи сім’ям які були змушені покинути рідні домівки.
Цього року, ми закупили всі потрібні речі – наплечники, шкільні речі, теплий одяк, іграшки, і.т.д. – тоді все юнацтво нашого відділу Одеса допомогли пакувати наплечники під час ройових сходин. Нище подані світлини є з збірки в Чікаґо та в Стемфорді.

3.) СВЯТКОВИЙ ЗАСАД – ЯК ВІДСВЯТКУВАЛИ ЗИМОВИЙ ЦИКЛ СВЯТ

Коли розмовяли з роєм Русалки, вони нам розказали що в них в осередку відсвяткували Андріївські Вечорниці. З світлин, виглядає що був дуже чарівний, веселий вечір!

Так як кожного року, наше юнацтво відділу Одеса ходило по українській околиці з колядою.  Цього року такий сніг валив що ледве було видно номери на хатах!  Але це нас не зупинило, і ми не тільки продовжили українську Різдвяну традицію, а також створили багато спомин!

Після Різдва, наш осередок в Чікаґо щороку має традиційну СУМівську Ялинку, де приходять батьки юнацтва, родини, та друзі щоби ще раз відсвяткувати рождество Христове!  На цій імпрезі юнацтво та осередковий хор виступили колядою!