Діяльність Старшого Юнацтва – Рій Лебеді – 2018 – 2019

0
167

Рій Лебеді з Йонкерсу того року мали нагоду бути парнум роєм з Батальйон Червона Калина з Пассейку. Головні мети наших проєктів були Українські сольдатів та дружність між роями та осередками.

Члени осередків реєструють лижників.

Старше юнавтво та рій Лебеді створили збірник коштів під назвою «Ski for Ukraine». Подія завершилася під час лижної подорожі організована Українською асоціацією лижів на гірськолижний курорт Jiminy Peak в м. Хенкок, Массачусетс, 9го Березня, 2019, з метою підтримки реабілітації поранених українських солдатів. $2500 було зібрано для організації Revived Solders Ukraine. Рій з Пассейку помогли з реєстрацтвом та брали участь.

 

Члени осередків які брали участь
Учасники збірнику

14-квітня, 2019  при церкві святого о. Миколая в Пассейку рій юнацтва СУМ «Батальйон Червона Калина» також провели акцію і підтримали працю волонтерської ініціативи «Львівські Лицар» та зібрали кошти на закупівлю приладів і обладнання для наших  вояків, які боронять Україну від московитів. Вони зібрали $1,713.

Рій Лебеді також мали мету памятати п’яту річницю

Програма в памяті небесної сотні.

Євромайдану та Небесню Сотню, а також про конфлікт з Росією на Сході України 24 лютого під час Службоі Божої в церкві Св. Михаїла в Йонкерсі.

 

 

Юнацтво підчас Служби
Владика Павло Хомницький з словом про Невесної Сотні

 

Юнацтво приберає

Рої Старшого Юнацтва в Пассейку також зорганізували забаву «Червона  Краватка» при Осередку 11-го травня в Українській Централі.  Дуже приємно і весело було стрічатись та спілкуватись із старшим юнацтвом з осередків  Нью-Йорк, Йонкерс, Ірвінгтон і Стенфорд.  Рій Лебеді та юнацтво з Йонкерсу за допомогли у прибирання залу.

Реклама на забаву
Юнацтво на забаві

Ми хотіли би подякувати Старшим роям осередку Пассейк за співпрацю, а особливо роємБатальйон Червона Калина та виговникам.