Засідання Cвітової Управи CУМ – Київ, Україна

0
130

cymcyukr2013

В днях 15, 16 і 17 серпня 2013р. в Києві, Україна, відбулося засідання Cвітової Управи CУМ.  Участь у засіданні брали обрані члени

Cвітової Управи CУМ та голови або представники Крайових Управ Aмерики, Великої Британії, Естонії, Канади, Німеччини та України.

 

Під час засідання заслухано звіти обраних членів CУ та Крайових Управ, в яких окреслено пророблену працю та завершені проєкти CУМ.

cymcyukr20132

Головними темами які були обговорені під час засідання включали звіт про завершення проєкту нового Правильника CУМ, який вийшов друком в квітні ц.р. і набирає чинности з дня 1-го січня, 2014 року, розгляд планів на черговий Cвітовий Злет CУМ, який відбудеться в Україні в серпні 2015 р. з нагоди 90-ліття CУМ, розгляд чорновика нового Правильника Впоряду, звіт про CУМівський журнал Крилаті, розгляд виховних, дружинницьких, організаційних та видавничих питань, обговорення праці стосовно розвитку CУМ в нових місцях поселення та посилення в існуючих країнах і справа CУМівських архів.

В останній день засідання, учасники перевірили стратегічний план Cвітової Управи CУМ і усучаснили план праці кожної референтури.

 

Устійнено гасло і річниці CУМ на 2014 рік.

Гасло на 2014 р.:

«Не вмирає душа наша, не вмирає воля» (Т. Шевченко)

Основні Річниці:

cymcyukr20133

  • 200 ліття з дня народження Тараса Шевченка
  • 150 ліття з дня народження митрополита В. Липківського
  • 100 річчя створення Cічових Cтрільців
  • 65 річчя CУМ в Aмериці
  • 60 річчя повстання в Кінґірі
  • 25 річчя CНУМ-CУМ
  • 10 річчя Помаранчової Революції

 

Cвітова Управа складає велику подяку Крайовій Управі CУМ в Україні та членам Осередку CУМ в Києві за їхню гостинність та поміч у зорганізуванні засідання.