Підсумки акції “Теплом зігріємо серця-2016”

0
200

Понад 2000 дітей українських бійців та дітей, які, через  бойові дії на Донбасі, опинилися в складних  життєвих  обставинах, стали учасниками доброчинної  акції «Теплом зігріємо серця», організованої осередками Спілки Української  Молоді.

Натхненні ідеєю допомоги своїм ровесникам в Україні, юні сумівці з Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Естонії допомогли зібрати та сформувати 2140 подарунків, які, в часі Різдвяних свят, було передано маленьким адресатам.

«Ця акція є свідченням того, що українці світу підтримують свій Батьківський край, живуть його турботами та дієво допомагають родинам тих, хто сьогодні стоїть в обороні незалежності та територіальної цілісності нашої держави», – каже голова Крайової Управи СУМ в Україні Юрій Іляш.

!DSC_3922

Впродовж грудня-січня члени Спілки Української  Молоді в Україні займалися врученням гостинців у Києві, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Калуші, Дніпрі, Львові, Кривому Розі.

Окрім подарунків сотні дітей українських бійців мали нагоду взяти участь у різдвяних святкових  імпрезах,  які для них організували сумівці.

Про важливість такої акції свідчать численні відгуки її учасників, військових та  представників української влади.

«Така акція є дуже дієвою та важливою. Це вияв щирої уваги до наших військових та їх родин», – каже старший офіцер по роботі з особовим складом та громадськими організаціями Тернопільського обласного об’єднаного військкомату Олена Величанська.

Вона також висловила подяку за небайдужість всім, хто долучився до ініціативи «Теплом зігріємо серця», а особливо – українцям світу, які пам’ятають про захисників Української Вітчизни.

«Дякую за їхнє велике серце і щиру підтримку», – зазначила представник обласного військкомату.

Мешканка Хмельниччини Каріна Поліщук, чоловік якої двічі побував у зоні проведення антитерористичної операції, зізналася, що така підтримка з боку українців діаспори – дуже  приємна. Бо це визнання наших новітніх героїв і боротьби за свою суверенність: «Нам дуже приємно, що про нас не забувають, приємно відчувати допомогу тих наших людей, які знаходяться за кордоном. Дуже приємно відчувати це тепло, цю підтримку. Ми дуже дякуємо».

Отримали дарунки від ровесників з українських громад світу й діти, які проживають у Донецькій та Луганській областях. З ними сумівці зустрілися у Новоайдарі та Краматорську. Разом вони колядою славили народження Христа, співали українських пісень, спілкувалися про сучасність і майбуття України.

На кожній з таких зустрічей панував особливий настрій та родинна атмосфера, адже акція «Теплом зігріємо серця» зуміла згуртувати українське юнацтво з різних куточків світу та передати сюди, в опалені боями міста і села, не лише матеріальні дарунки, але потужний меседж: «Ми разом! Україна –  єдина! Українці світу пам’ятають про вас!».

У рамках доброчинної ініціативи сумівці також відвідали українських військових, в місцях  їхньої дислокації на Луганщині.

Співом коляд вони сповіщали бійцям про народження Спасителя і про те, що добро – непереможне, а морок ночі обов’язково поступається світанку.

На згадку про відвідини СУМівці передали в дарунок бійцям комплекти теплого одягу та чотири бензопили.

«Наша поїздка була насичена подіями та зустрічами. А головне –  ми пересвідчилися, що тут панує справжній український дух, живуть справжні українці, які творять майбутнє своєї країни. Для нас важливо, що акція «Теплом зігріємо серця» прийшла й до цього, обпаленого бойовими діями краю. Це ще раз засвідчило нашу єдність та віру в перемогу!», – кажуть організатори акції.

Вони свідомі, що не усіх дітей українських військових може охопити цей доброчинний марафон. «Але подарувати тепло своїх сердець хоча б частині з них  –  це в наших  силах!», – переконані вони.

Варто зазначити, що таку акцію сумівці проводять вже втретє, щороку збільшуючи кількість її учасників.

До речі, це не єдиний захід Спілки Української Молоді, орієнтований на підтримку родин українських військових – у 2015 та 2016 роках діти полеглих бійців мали нагоду таборувати у французькому містечку Розе та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великобританії. Також для них було організовано Всеукраїнські благодійні табори.