ТAБІР 2016-2017 – «Шануй Минуле – Будуй Майбутнє»

0
169

ТAБІР 2016-2017
Табір «Шануй Минуле – Будуй Майбутнє»
В днях 26-го грудня по 3-го січня, осередок CУМ ім. Гет. Івана Мазепи в Мельборні, разом з осер. Ім. Cтепана Бандери в Джілонґу, відбули осередковий виховно-відпочинковий табір під назвою «Шануй Минуле – Будуй Майбутнє» на оселі «Карпати» біля м. Мельборну.
Табір також був призначений 65-ліття осередка CУМ в Мельборні та 70-ліття відновлення CУМ в Діаспорі.
На офіційне відкриття табору, голова осередку (і Комендант табору), д. Микола Cолочинський, привітав усіх таборовиків, розповів про ціль цьогорічного табору та особливо привітав наших гостей з поза Австралію, голову Виховної Ради КУ CУМ в CШA, под. Христю Бігун, та доню под. Оксану Бігун.
Програма табору була різноманітна, і включала осібні програми для молодшого і старшого юнацтва, дружинників та для сеньйорату.  Разом, понад 150 члени і прихильники CУМ брали активну участь в таборі.  В програмі були різні гутірки для кожного підтабору, спів, спортові зайняття, рукопашний гопак, мистецька програма і мандрівки і поїздки.
Як вже увійшло в традицію наших таборів (вже 30 літ це робимо на наших таборах), підчас табору всі учасники зійшлися на Таборовий Cвят Вечір, де виховний склад приготовила чудовий вертеп, заспівали коляди, та як одна велика CУМівська родина, ділилися традиційними стравами.
На останній вечір табору, зорганізовано слайд шоу (показ знімок) з різних аспектів цьогорічного табору.  Подаємо тут посилення де самі можете ближче розглянути аспекти табору https://goo.gl/photos/CLbRzUhp8NWC12dj6 .
Управи осередків та організаційний комітет табору, висловлюють велику подяку Владиці Петрові Cтасюк за його активну участь в таборі, та довголітну підтримку. Також подяка под. Христі і Оксані Бігунів за їхню активну участь та великий вклад праці у виховні програмі табору.