Акція “Теплом Зігріємо Серця”

0
159

СУМ діти041

Членство Спілки Української Молоді об’єдналося навколо проведення акції «Теплом зігріємо серця».

Акція «Теплом Зігріємо Серця» почалась ще минулого року, 17 листопада. Наші друзі виховники з Канади і Америки вийшли з ініціативою міжнародного сумівського проекту. Діти збирали одяг, взуття, канцелярські приладдя та іграшки для своїх ровесників в Україні. СУМ в Україні також долучився до цього проекту.
В підсумку акція відбулась в 7-ти містах України: Львів, Тернопіль, Київ, Дніпропетровськ, Чернігів, Бобринець, Калуш. З СУМ Канади долучились осередки Монтреал, Оттава, ЕТобіко, Гамільтон, СТ.Катеринс, Калгари, Едмонтон, Міссіссага. З СУМ Америки прийняли участь в акції осередки Чикаго, Нью Йорк, Детройт, Бостон, Йонкерс, Палатайн, Пасейк, Філадельфія, Гартфорд, Ньюварк-Ірвінтон, Гошен, Бофало, Випані, Рочестер, Клівленд, Картарет, Стемфорд, Сиракюс, Джерзі Сіті. Більше 200 дітей батьки, яких обороняють сьогодні територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Донбасі, а також діти, які змушені були виїхати з окупованих територій отримали подарунки.
Українці всього світу сьогодні гуртуються, щоб підтримати у важкі часи свій прабатьківський край. Нині можна багато прочитати чи почути про ту суттєву допомогу, яку надає діаспора різних країн українським бійцям. Акція «Теплом Зігріємо Серця» була спрямована на дітей військових, які також потребують підтримки.


Кілька посилань на перебіг Акції в містах України.

Калуш  посилання
Тернопіль  посилання
Дніпропетровськ посилання
Бобринець посилання
Львів посилання
Київ  посилання  посилання 
Чернігів роздали 74 дарунків для дітей бійців АТО, 7 дарунків для дітей-переселенців. З усіх цих дарунків 67 шт було роздано в селах Чернігівського районах, звідки були мобілізовані чи пішли добровольцями вояки 13-го батальйону, батальйону “Чернігів”.   посилання