Вітаємо СУМівців з високим громадським визнанням їх діяльності

0
786

Вітаємо активних СУМівців та осіб, доля яких пов’язана зі Спілкою, відзначених нагородами Конгресу Українців Канади.

Медаллю імені Тараса Шевченка – найвищою формою визнання, яку може присвоїти КУК, нагороджено таких подруг та друзів: Галя Липська-Вілсон (Калґарі), Оля Одинська-Ґрод (Торонто), Ірина Єндрієвська (Едмонтон), Мирослава Підгірна (Вінніпеґ), Маркіян Швець (Торонто), Юрій Шимко (Торонто).

medalj-shevchenka

Шевченківською медаллю нагороджують осіб, а також установи та організації, за визначний внесок у розвиток української канадської громади. Цей внесок визначається рівнем майстерності та ініціативи отримувачів, значимістю їх роботи, визнанням серед колег та вагомим впливом номінантів на українську канадську громаду як всередині, так і поза її межами. Номінують на медаль в таких категоріях: Розвиток громади, Культура і мистецтво, Освіта, Спорт, а також Служба громаді.

2

Українсько-канадської Нагороди провідника удостоєні др.Марко Супрун (Вінніпег) та др.Петро Штурин (Етобіко). Ця відзнака традиційно надається українцям, які зробили значний внесок в розвиток української громади та покращення Канади.

Українсько-канадською нагородою молодого провідника відзначено др.Данила Мусієнка (Калгарі).

Загалом ж медаллю ім.Тараса Шевченка нагороджено 30 осіб, Українсько-канадською Нагородою провідника – 17, Українсько-канадською Нагородою молодого провідника – 6.

Номінантів запрошено на церемонію вручення нагород, яка відбудеться 29 вересня-2 жовтня 2016 року в рамках XXV Трирічного Конгресy Українців Канади.