«Теплом зігріємо серця!» – Подяка небайдужим!

0
718

На адресу учасників доброчинної акції «Теплом зігріємо серця», в рамках якої цьогоріч подарунки від сумівців світу отримали 3235 дітей українських бійців,  надходять численні подяки за небайдужість.

За патріотизм, незламну громадську позицію щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України, за співпрацю з Національною гвардією України, в рамках благодійної акції “Теплом зігріємо серця”, подякувало сумівцям командування військової частини 3066.

Учасниками акції «Теплом зігріємо серця» стали й діти Новоайдарського району Луганської області.

У 2016 році 300 малюків, а в 2017 році – 700 хлопчиків та дівчат з найбільш вразливих верств населення: багатодітних та малозабезпечених сімей Новоайдарщинри, одержали гостинців-«миколайчики» від ровесників з Діаспори.

«Ці діти та їх батьки не лише відчули радість Різдва, але й усвідомили, що українська родина не обмежується територією їх дому, населеного пункту, країни – вона охоплює весь світ, де б’ються справжні українські серця! – йдеться у листі-подяці, яку сумівцям адресували керівники Новоайдарської районної державної адміністрації та районної  ради. – Висловлюємо щиру подяку світовій спільноті СУМ за проведення актуальної й такої потрібної в наш час акції. Зичимо всім, хто долучився до участі в ній, всіляких гараздів та сподіваємося на дальшу співпрацю!».

На важливості акції наголосив й голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна: «Ця акція демонструє єдність українців світу навколо спільної справи підтримки родин українських військових.

Крім того, вона має ще один важливий гуманітарний аспект, який полягає в поширенні серед світової спільноти правдивої інформації про ситуацію в нашій країні, спричинену окупацією Криму та бойовими діями на сході України.

Важко переоцінити значення ініційованої вами доброї справи, яка, насправді, зігріває своїм теплом опалені бойовими діями дитячі серця, вселяє в них віру й надію на нашу швидку перемогу».

Думку очільника виконавчої влади Тернопільщини підтримує й Тернопільська міська рада, яка вдячна членам Спілки за небайдужість та підтримку родин українських військових.

«Тернопільський етап акції вже став традиційним доброчинним заходом, який об’єднує дітей, батьки яких обороняють Україну на її східних кордонах. Дякуємо за подароване їм відчуття свята та впевненості в тому, що вони не залишені наодинці зі своїми проблемами», – йдеться в листі начальника управління сімї, молодіжної політики і спорту Тернопільської  міської ради Миколи Крутя.