СYM Монреаль, з гордістю, вітав українського солдата, який перебував на двотижневій відпустці після війни в Україні. Ми проводили гутірку про УПА, тож було дуже доречно, що він опинився з нами. Він прибув до Монреалю 18 жовтня і разом зі своїм маленьким сином Лукою прийшов на наші суботні СУМівські сходини. Було дуже приємно вітати його в нашому осередку, і він люб’язно провів деякий час з нашим старшим юнацтвом, розповідаючи про війну в Україні та про всі свої переживання. Для нас було надзвичайною нагодою, що він відвідав наш осередок. Велика подяка Другові Юрію.







