Юнацтво СУМ провело весняне прибирання на території осередку 🌿
Разом попрацювали, зробили наш простір чистішим та ще більш затишним для всієї громади.
Також наша подруга Софія провела цікаву гутірку про шану до природи та розповіла про тварин, які живуть у Квебеці. Було пізнавально і надихаюче — ще раз нагадали собі, наскільки важливо берегти довкілля 🌎
Дякуємо всім, хто долучився! 💛










