***КНИЖКОВИЙ КЛУБ ОСЕРЕДКУ СУМ МІССІСАҐА***

0
60

Гартуйсь!

Нас звати Яна, Лариса, і Анна-Марія. Ми сумівці з осередку Міссісаґа. Ми є частиною книжкового клубу при нашім осередку, де ми читаємо цікаві книжки на українські теми і обговорюємо їх. Ми хочемо ознайомити вас з цими книжками!

Просимо вас читати далі щоб довідатися про нашу першу книжку цього року – UNDERGROUND SOLDIER (Marsha Forchuk Skrypuch).

ЗМІСТ (розділи 1-4)

Друга світова війна. Книжка починається коли Лука втікає з табору, де його розмістили. Щоб втекти з табору, Лука ховається в машину де лежать трупи. Раптом машина зупиняється, і Лука випадає з машини. Дощ падає, і Лука цілком змок! З далека Лука бачить як бомба падає біля гір. Лука вирішує йти в сторону гір, бо він хоче повернутися до дому, на Україну. Лука починає йти, але раптом він наступає на скло і калічить свою ногу. Скоро буде ніч, Лука покалічений, замучений, голодний, і мусить знайти місце щоб переночувати. Він знаходить фермерський будинок, де він чистить свою ногу вживаяєи молоко від корови (він знає як це зробити тому що його батько був лікарем) і потім засинає разом і з конем та коровою. Наступного ранку, німецькі фермери знаходять Луку.. що станеться далі…?

ВИСНОВКИ

Ми думали що початок цього тексту був дуже цікавий. Автор цієї книжки вміє так спеціально писати, щоб ми хотіли дальше читати.

Q & A – Питання які ми мали і що ми навчилися

  1. Звідки втік Лука?
    – Лука втік від робочого табору. Його німці там вивезли під час Другої Світової Війни.

2. Коли комуністи напали на Луку і його родину, чому вони порвали і викинули всі книжки його батька?
– Тому що його батько був лікарем і в ті часи було дуже важко бути вченим українцем. Україна не була вільною, і німці, так як і Радянський Союз, не хотіли щоб українці були вчені і мудрі щоб вони не мали нагоду повстати.

3. Перед війною, Лука і його родина працювали в колгоспі. Що таке колгосп?
–Колгосп це ферми де працювали селяни в Радянському Союзі але все майно і вся земля належали державі. Селянам не належилося нічого. 

Слідкуйте дальше за нашими постами, і вчіться разом з нами що далі станеться з Лукою!