*КНИЖКОВИЙ КЛУБ ОСЕРЕДКУ СУМ МІССІСАҐА* (пост #2)

0
96

Гартуйсь!

Нас звати Яна, Лариса, і Анна-Марія. Ми сумівці з осередку Міссісаґа. Ми є частиною книжкового клубу при нашім осередку, де ми читаємо цікаві книжки на українські теми і обговорюємо їх. Ми хочемо ознайомити вас з цими книжками!

Вітаємо на наш 2-ий пост про книжку UNDERGROUNDSOLDIER. Просимо вас читати далі!

ЗМІСТ (розділи 5-11)

У 6-му розділі, німецькі фермери Маргарет і Гелмут дозволили, щоб Лука лишився з ними на декілька днів. Маргарет повела Луку до кімнати, щоб він відпочив. Лука у цій кімнаті знаходить карту. Він не знає де він зараз знаходиться, він тільки знає, що він близько гір, але не знає навіть чи ці гори є на карті, яку він знайшов, чи ні. Одиноке, що Лука знає – це що він хоче втекти звідcи і повернутися додому. Кількa днів після цього, Маргарет вбирає Луку у жіночий одяг і дає йому нове свідоцтво про народження. Так вона допомагає йому втекти.

ВИСНОВКИ

Mи думали,що ці останні розділи були несподіваними. Як наприклад, коли Гелмут і Маргарет дозволили, щоб Лука в них перебув декілька днів, щоб його рани загоїлися – ми б ніколи не сподівалися, що вони так зроблять.

Q&A – Питання які ми мали і що ми навчилися

  1. Що Лука має на увазі, коли він каже ‘тепер що я знаю що офіцер Шмідт спав у цьому ліжку, я відчув повну вагу цього простирадла, мов ланцюги’ ?

– Лука мав на увазі, щоб після того, що він довідався про це, йому булo дуже незручно спати у цьому ліжку і він відчував немов він сам щось поганого робить.

2. Які новини передав офіцер Шмідт своїм батькам?

– Офіцер Шмідт сказав батькам, що хтось втік з табору і що вони шукають його. Він також сказав їм, що совєти вже відвоювали Київ.

Слідкуйте дальше за нашими постами, і вчіться разом з нами, що далі станеться з Лукою!