Запросіть товариша до СУМу

0
303

Ми вже 3 роки проводимо “Запросіть ваших друзів на СУМ!”. В цей день діти мають нагоду навчитися трошки про СУМ, побачити як ми проводимо тижневі сходини, і також забавлятися зі своїми друзями. Щороку, ми бачимо багато нових облич, багато дітей повертаються рік за роком, і є діти які після цього дня відразу записуються в члени нашої спілки.

dsc_0082
“Я запросила мою товаришку на СУМ два тижні тому. Ми дуже гарно забавлялися і ми грали гокей. Моя команда виграла друге місце!” –  Александра Войтечко

Сходини починалися як завжди з апельом. Потім рої мали дискусію-гутірку про сумівську організацію і сумівські схдоини. Сумівські діти розповідали їхним друзям чому вони ходять на СУМ. Після цього діти мали вибір брати участь у турнірі гокей або самодіяльність – плетення браслетів.

Кожного року, тема цього дня міняється. Минулого року, тема була “Мазепа”.  Діти робили собі мазепинки і грали гру “козаки проти татари” після гутірки про славного гетьмана. Дітям подобаєтьcя такі завдання, і тому до осередку Міссісаґа цього року записалося понад 20 нових членів років 4 до 17. Цікаво яка тема/пригода відбудеться наступного року на “Запросіть ваших друзів на СУМ!”

Подруга Єлисавета Кобилецька
Член Управи СУМ Міссісаґа