Восьмий день на виховно-відпочинковому таборі “Єдність” над Голубиним Озером добіг кінця. 

Гасло табору: “Я – крапля в океані”

Гасло дня: “У своїй хаті, своя й правда, і сила, і воля”

Ми провели надзвичайно цікавий та захоплюючий день на нашому таборі. До нас долучилося дуже багато батьків, які залишаються з нами аж до закінчення табору.

Після рухливого ранку, юнаки та юначки, а також деякі батьки, приєдналися до гутірки про ОУН, яку проводив Мартин Стусяк. Опісля цього таборовики мали змогу пограти в спорт, зайнятися рукоділлям, та провести з користю їхній вільний час. 

Батьки ознайомилися з територією та з розкладом сьогоднішнього дня. Ми дали більше відпочинку дітям, так як це і неділя, і перед останній день на таборі. Було дуже гарною ідеєю організувати ватру та невеличкий концерт для батьків, і показати маленьку частинку того, чого ми навчилися на таборі за цей тиждень. 

А також сьогодні святкувала свій день народження ще одна таборовичка, Христина Корнило. За її день народження тричі “Многаля Літа!”

Всі були дуже задоволені та з гарним настроєм відправилися на нічну тишу.  Тільки команда по традиції залишаєтся та має засідання, на якому обговорює пробутий день, а також плани на завтра. 

На цій гарній ноті ми і завершили наш восьмий день над Голубиним Озером. Ще залишився один день, і табір “Єдність” завершиться. Усім Гартуйсь!

Матеріали підготувала Подруга Анна-Марія Загірська