Виховно-відпочинковий табір “Єдність” над Голубиним Озером завершив свій третій день таборування. 

Гасло табору: “Я – крапля в океані”

Гасло дня: “Зродились ми великої години, з пожеж війни і полум’я вогнів”

Сьогоднішня погода була дуже непередбачувана. Падав дощ, все було свіже навколо, а на вечір вийшло сонечко. День у нас був досить зайнятим. Старші розповідали та пояснювали таборовикам про Організацію Українських Націоналістів, а на рукоділлі ми виробляли вироби із ракушок. Цього дня ми мали можливість використовувати каяки та канойки, на які діти чекали з нетерпінням. Також кожного дня впорядники роздають кантину (перекуску).

На вечірні гри і забави впорядники та хлопці зі старшого юнацтва підготували надзвичайно цікаву гру для усього табору, включно з командою, на якій вони мусили поділитися на дві команди та шукати прапор противника, бігаючи лісом. Всі таборовики провели дуже веселий, цікавий та головне корисний час разом, адже вони мали нагоду навчитися групової комунікації один з одним, а також  командної роботи, яка знадобиться їм у житті, навіть поза СУМом. 

Ми дбаємо про здоров’я та харчування наших таборовиків, тому після вечірнього апелю та свічечки усі разом відправляємося на кухню за перекускою. Таборовики відправляються на підготовку до нічної тиші, а команда сідає разом на збірці обговорюючи події, які відбулися за сьогодні, а також підготовляють багато чого цікавого для юнаків та юначок на наступний день. 

Ось і завершився наш третій день на таборі. Усім Гартуйсь!

Матеріали підготувала Подруга Анна-Марія Загірська