На минулих вихідних у нашому оседку пройшов черговий сімейний відпочинковий табір у затишному Camp Chestermere  на березі озера Честермір.

Ввечері у п’ятницю, після закінчення робочого тижня, ми заселилися у таборі, ознайомилися з територією і після смачної піци, яку нам подали на вечерю, розпочали насолоджуватись відпочинком.

Спочатку діти, а потім до них приєдналися і батьки, випробували себе у волейболі та баскетболі. Молодше юнацтво також грали в різні ігри. Ближче до заходу сонця запалала наша ватра. Під супровід гітари в руках подруги Беати залунали сумівські, українські народні, стрілецькі пісні.

Наступний день розпочався з ранкової руханки. Після сніданку, подруга Христя коротко розказала про розклад дня і перед першими заняттями суменята, молодше, старше юнацтво та батьки мали вільний час. Проте батьки використали цей час дуже продуктивно. Скориставшись тим, що серед нас були інструктори з йоги Наталя та Олег,  батьки провели гарне заняття йогою на свіжому повітрі. Відмінний початок дня!

Далі, поділившись на три групи – молодше юнацтво, старше юнацтво і батьки, і чергуючись, ми займалися стрільбою з лука, скелелазанням та ручними роботами. Нашими інструкторами на корті для стрільби з луку та в залі з скелистою стіною були господарі табору. Дуже вдячні їм за чудовий час.

Перед обідом старше юнацтво та батьки мали нагоду переглянути фільм Раяна Бойко “Цього ніколи не було” (That Never Happened). Подруга Інна та подруга Галя коротко ознайомили з подіями, які лягли в основу фільму та розповіли про історію виникнення у автора ідеї створити цей фільм, а також запросили всіх батьків та юнацтво прийняти  участь у відкритті пам’ятного знаку на місці табору для інтернованих Оттер.

Після обіду та короткого відпочинку, для юнацтва продовжилися спортивні заняття. Додалися заняття боксом, які проводив заслужений тренер України, а по сумісництву батько наших сумівців Олег Загірський.

Батьки в цей час під керівництвом головної виховниці нашого осередку подруги Наталі, проявляли свої творчі таланти – малювали батіки.

Також у нас відбувся футбольний матч, грали всі – і діти, і тати, і виховники. Важко сказати хто переміг, але насолоду отримали всі. Перед вечерею бажаючі перевірили температуру води в озері. В основному молодше юнацто, плавали та  купалися під наглядом старших.

Після вечері відбулась ще одна гра. На цей раз батьки та діти грали у волейбол.

А з першими сутінками знову запалала наша ватра і полинули пісні. Серед батьків також виявилися гітаристи, і свою гітару принесла подруга Аня. То ж у цей вечір під супровід трьох гітар лунав юначий спів.

На завершення дня ми мали забаву. Діти і батьки танцювали і веселилися до самої нічної тиші.

В останній день нашого родинного табору вихідного дня не було спеціальної програми і діти проводили час граючи в різні ігри. Для батьків, голова нашого осередку друг Данило та інші члени управи, провели гутірку по сумознавству. Батьків ознайомили з історією орґанізації, її структурою та діяльністю. Запросили батьків підтримувати нашу спілку, а також вступати в наші ряди.

Після загальної фотографії, та обміну враженнями, відпочилі і сповнені енергії всі роз’їхались готуватись до нових зустрічей та нових таборів.