Останній день денного табору “Червона Рута”  ім. Володимира Івасюка при осередку ім, Євгена Коновальця в м. Калґарі, Альберта, підійшов до кінця.

В останній день наша команда вирішила дати таборовикам більше часу щоб зібрати свої речі, та побути зі своїми друзями. У цей спекотний день юнаки та юначки відправилися в басейн, де мали дуже багато фану. 

Команда табору складає признання усім таборовикам за їхні успіхи протягом останніх 5-тьох днів. Надіємося, що у вас залишаться гарні та приємні спогади з нашого першого Денного табору! В кінці, бажаємо вам усім щасливого повернення до домів та успішно продовжити таборування над Голубиним Озером від неділі. 

Від імені Команди, висловлюємо щиру подяку членам команди, а також виховному скаду за їхню невтомну працю, недоспані ночі та вміле перепровадження нашого табору. 

Також команда табору висловлює найщирішу подяку кухонному складу, що так смачно для нас готували протягом цих 5-тьох днів. 

Команда табору та Таборовий комітет висловлює щиру подяку батькам за їхню довіру у проведенні першого денного табору при осередку СУМ Калґарі. А також дякуємо всім вам, хто слідкував та надалі слідкує за подіями які відбуваються в осередку СУМ Калґарі.

Денний табір “Червона Рута” при о. СУМ Калґарі добіг кінця. Усім Гартуйсь!

Подруга Анна-Марія Загірська – таборовий писар

За додатковими фотографіями натисніть сюди!