Другий день денного табору “Червона Рута”  ім. Володимира Івасюка при осередку ім. Євгена Коновальця в м. Калґарі, Альберта, добігло кінця.

Сьогоднішній день був надзвичайно цікавим та корисним. З початку дня виховники та впорядники мали гутірку про християнство та СУМ, з їхніми роями, а після цього вирушили у церкву Успіння Пресвятої Богородиці, яка знаходиться не далеко від нашої домівки. Сьогодні нам випала можливість зустрітися з капеляном о. СУМу Калґарі, отцем Романом Планчаком, який повідав юнакам та юначкам історію ікон, які знаходяться в церкві Успіння Пресвятої Богородиці. 

День сьогодні був надзвичайно жарким, тому ми мали можливість мати гри та забави на свіжому повітрі, після чого пішли в прохолодний басейн. Всі були дуже задоволені сьогоднішньою маленькою подорожжю, та мали веселий, але також корисний час. 

Другий день табору закінчився традиційно. Ми мали свічечку, на якій всі учасники табору, навіть деякі батьки ділилися з нами їхнім цікавим днем та за що вони вдячні. Опісля ми мали апель. 

Осередок СУМ Калґарі вшановує подяку нашому капеляну за цю цікаву гутірку та корисний досвід, а також усім юнакам та юначкам за дуже гарну поведінку протягом цілого дня. 

На завтра ми плануємо поїхати в  Calaway Park, та дуже весело провести день. 

Ось другий день і добіг кінця. Усім Гартуйсь!

Подруга Анна-Марія Загірська – таборовий писар

За додатковими фотографіями натисніть тут!