Четвертий день виховно-відпочинкового табору “Єдність” над Голубиним Озером добіг кінця.

Гасло табору: “Я –  крапля в океані”

Гасло дня: “Віра найбільше скріплює сили душі”

Вчора нам трішки не повезло з погодою, проте сьогоднішній день був надзвичайно теплим та сонячним. Розпочався четвертий день, як завжди, традиційно з апелю та сніданку. Одразу після цього всі таборовики відправилися на заняття. Деякі ознайомлювалися з Степаном Бандерою на цікавий гутірці, а хтось вчився бути митцем, та розмальовувати дзвони. Також дізнавалися багато чого нового про СУМ, та всі разом вчилися дотримуватися правил чистоти на таборі, яке обов’язково допоможе у повсякденному житті. 

Так як сьогодні було досить спекотно, тому на купелі таборовикам зробили невеличкий сюрприз. Команда організувала батути, та горки з водою, на яких всі юнаки та юначки, а також виховники та впорядники були дуже раді повеселитися. 

У вечері після апелю ми всі разом мали свічечку та молитву “Ніч вже йде”, а після цього  організували маленьку ватру біля озера, де їли маршмеллоус та співали українські пісні з наших СУМівських співників. На цьому ми і завершили наш день. Тільки команда залишається щоб все обговорити та підвести підсумки дня. 

Ось і закінчився наш ще один день на таборі. Усім Гартуйсь!

Матеріали підготувала Подруга Анна-Марія Загірська