З’їзд Дружинників 2014 – Чікаґо- 26-28 вересня

0
306

Zyizd 2014 Chicago


ОБІЖНИК – – – АНКЕТА


Крайова Референтура Дружинників СУМ в Америці запрошує всіх Дружинників та членів старшого юнацтва від 16 років на З’їзд Дружинників, який відбудеться від 26 по 28 вересня 2014 р. в місті Чікаґо, Іллинойс при Осередку СУМ ім. М. Павлушкова.

В прилозі висилаємо реєстраційну анкету і просимо вислати НЕ ПІЗНІШЕ як до 15го вересня 2014 р. на електронну адресу [email protected]. Кошт від особи виносить $50 і включає футболку, харчування в суботу і неділю та всі матеріали З’їзду.

Багатогранна програма спрямована на аналіз сучасної ситуації в Україні та розгляд ролі Дружинника в діаспорі на тлі трагічних подій в Україні протягом останнього року. З’їзд має на меті не тільки передати учасникам важливість та історичне знання подій в Україні, але й також допомогти стати провідниками наших сумівських принципів, які підкріплюються реальними справами по осередках. Закликаємо всіх дружинників до участі, щоб провести обмін думок про подальшу активну діяльність Дружинників СУМ і відсвіжити знання світоглядових засад нашої Спілки. У суботу вечором всі учасники візьмуть участь в Прем’єрі фільму проекту «СУМ-ФІЛЬМ» в Чікаґівській домівці.

Просимо всіх учасників прибути в п’ятницю вечором і не планувати від’їхати в неділю не раніше як о год. 3-ій пополудні. Доїзд з аеропорту та до Осередку зорганізуємо
потребуючим, тому прошу зазначити потребу на анкеті. Кімнати можна забронювати в нижче поданим готелі від 26-28го вересня по $189 за добу. Кімнати можна замовляти за цією ціною до 15-го вересня:

Chicago Marriott at Medical District

Reference: #M1YBK5KP – Youth Conference

625 S. Ashland Ave. (@ Harrison Street)

Chicago, IL 60607

312-491-1234

Пригадуємо Осередкам що неповнолітніх учасників приймаємо до участі тільки під опікую батьків або призначеного виховника.

З всіма питаннями просимо звертатися письмово за електронною адресою: [email protected] або дзвонити до подр. Іванки Браєн на 773-550-6519.