Всеамериканські Віртуальні Літні Табори 2020

0
669

ОбіжникРеєстрація

Дорогі Подруги і Друзі! Гартуйсь!

Незважаючи на те, що немає можливості фізично провести літо разом у таборі на наших прекрасних сумівських Оселях, Елленвільська Таборова Комісія наполегливо працює над організуванням віртуальних літніх таборів для юнацтва.

До участи в таборах запрошуються юнацтво та суменята не тільки з терену Америки, а й з інших теренів Спілки Української Молоді. Досвідчені виховники з різних осередків терену покликані для планування та проведення цьогорічних віртуальних таборів.

Календар віртуального літнього таборування на 2020 р.:

Табірвід:до:
Табір Суменят12-го липня17-го липня
Виховно-Відпочинковий Табір19-го липня24-го липня
Виховно-Вишкільний Табір26-го липня31-го липня

Пригадуємо, що передумовою для участи у Вишкільному таборі є відбуття хоча б одного сумівського табору у віці старшого юнацтва. Це включає Старшоюнацький, Виховно-Відпочинковий та Спортовий табори на Оселі СУМ в Елленвілі, табори Виховно-Відпочинковий Старшого Юнацтва, Спортовий та Копаного м’яча на Оселі “Бескид”, Виховно-Відпочинкові табори на Оселях “Хортиця” та “Холодний Яр”, а також відбуття таборів поза межами американського терену з пітвердженням про відбуття такого табору.

Увага Конкурс!
Елленвільська Таборова Комісія оголошує конкурс на дизайн сорочки віртуальних таборів 2020 р. Нагороди наступні: I-ше місце – $50 (Amazon Gift Card) і таборова сорочка II-ге та III-є місця – по $25 (Amazon Gift Card) кожному Прохання надсилати проект дизайну таборової сорочки до дня 5 липня 2020 р. на адресу [email protected]

Із питаннями відносно віртуальних таборів просимо звертатися до співголів Таборової Комісії подруги Тані Солтис та друга Петра Косцьолека за адресою [email protected]

Слідкуйте за оновленою інформацією на сумівському веб-сайті www.cym.org/us, Facebook та Instagram. Заохочуйте своїх членів до участи в чудовій програмі Всеамериканських віртуальних таборів 2020! До зустрічі у таборі!

Остаємось з пошаною до Вас і сумівським привітом:
Честь України – Готов Боронити!

Camp Shirt Design Contest