Теплом Зігріємо Серця – 2016

0
772

Теплом Зігріємо Серця – 2016

День Святого Отця Миколая, є мабуть найбільш очікуване свято для українських дітей по цілому світі. У цих тривожних часах для Україні де багато батьків лишають своїх дітей з рідними щоб служити в українських зброїних силах щоб захищати територіяльну ціллість і суверенність Української Держави подарунок таким дітям від Св. Миколая мабуть набирає особливе значіння. Також є діти переселенців які залишили рідну хату щоб лище зберігти життя сім’ї від московського агресора й їх найманців зі сходу. Миколаї мабуть для них цього року може принести їм бодай усмішку на лице. Але як знаємо, Миколай сам не працює. Звичайно має багато ангелів/помічників які йому допомагають роздавати дарунки дітям по цілому світі.

Цього року, вже третій рік, Спілка Української Молоді (СУМ) в Америці були цими помічниками Святого Отця Миколая i включилася в Акції Світової Управи СУМ  – “Теплом Зігріємо Серця-2016”. Ціль цієї ж акції була щоб у добрій справі об’єднати юних українців з цілого світу для допомоги дітей військослужбовців які зараз перебувають у зоні АТО, або які загинулу оборон’яючи Україну. Також ця акція є призначена допомогти переселенцям зі сходу які були змушені покинути рідну хату з огляду війни у східних регіонах України.

На загал ця акція включувала СУМ від Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії, Німеччини, Бельгії та Великобританії, і  змогла зібрати подарунків для дітей в Україні де працює СУМ а це саме у містах Калуша, Львова, Тернопола, Хмельницька, Чернігова, Сквири, Бобринця, Дніпропетровська та Києва.

З допомогою членства, особливо сумівців юнацького віку всіх діючих Осередків (18) та Відділу (1) на території Америки і навіть одної самодіяльної громади де не знаходиться Осередoк чи Відділ СУМ, але є поодинокі сумівці, навіть не-українька громада у Риджфілд КТ допомогла як почула наш заклик допомогти дітям, 1,039 дітей які найбільше потребують відвідин від святого отця Миколая, це отримали цього року.

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку. Ця Акція також вчить наше юнацтво шось надзвичайно важного.  A це любов до ближнього і помагати іншим. Кращого прикладу не міг нам дати сам Ісус у цей святий Різдвяний час.

Надіємося що цим малим способом, юнацтво нашої спілки могли Зігріти Серця Дітям України.

Христос Родився! – Славім Його!