Світова Сторінка СУМ в С.Ш.А. Cтемфорд ДОДАТОК….9 ЧЕРВНЯ 2014 – Акція Листописання Українским Військослужбовцям-Героям

ДОДАТОК….9 ЧЕРВНЯ 2014 – Акція Листописання Українским Військослужбовцям-Героям

0

Після кілька тижнів, юнацтво 54-го відділу СУМ в Стемфорді отримали величезне задоволення коли довідалися що їхні листи і малюнки нарешті дійшли на Україну!  Отець Степан повідомив через пост в сторінці Фейсбуку (нижче подано) що, листи були прочитані військовикам, і розповсюджені на різні військові бази, і навіть у райони Донецька і Луганська, де ведеться найкрутіша боротьба з проросійськими терористами.  Він повідомив нас що ці листи мали дуже позитивне вражіння на наших бойовиків, їх трохи розвеселило і піднесло їх на душі.  Він домовився з військовиками що вони будуть передавати листи і іншим солдатам – щось в стилі “прочитав і передав дальше” і сподівається що дітям також відпишуть в найзручнішому часі.

Stepan_Sus_fcbk_confirmation

У Америці, ми розширюємо цю акцію по всіх таборах нашого терену. Заохочуємо всіх зацікавлених долучитися до цієї важної акції, і на ваших теренах провести також подібну акцію на ваших літних таборах.  Булава відділу в Стемфорді готові, одержати ці листи від вас і безпосередньо передавати їх на руки нашого священика-капелана у Львові, для дальшого розповсюдження.

Контактні координати:

[email protected] або [email protected]

mobile: 203-550-3542

address:

CYM Stamford
c/o Tania Priatka
42 Cognewaugh Rd.
Cos Cob, CT 06807
 

 14 квітня 2014:

В суботу 26 квітня, юнацтво взялися за дуже важну і корисну акцію на благо всіх українських військовиків які тепер, в тих складних для України часах, охороняють рідну Батьківщину від російських злочинців, бандитів і вбивців незважаючи на власне життя і безпеку. Діти 54-го відділу писали військовикам листи підтримки і найкращі побажання на продовження наполегливості, сили і мужності. Наймолодші дітки малювали картинки патріотичної тематики і слова підбадьорення. Це була нагода дітям, багато які народилися в Сполучених Штатах але чиї батьки зовсім недавно іммігрували в цю країну, відчути близькість до їхньої далекої батьківщини і бодай цією малою акцією включилися до боротьби за мир в Україні. Для одержувачів тих листів, ті листи є нагода спілкуватися з українськими дітьми в Америці і знати, що про них в даний час думають, моляться за них і дуже поважають їх, діти з далекого краю. Листи будуть вислані відділом до о. Степана Суса, капелана українських збройних сил, і ним безпосередньо роздані прямо в руках українським військослужбовцям-героям. Слава Україні! Героям Слава!