Провідницький Семінар Крайової Управи Спілки Української Молоді в Америці

0
436

Лист написаний учасниками семінару до Надії Савченко

Seminar session2В днях 18-20 березня 2016 року, в столиці США Вашінґтоні, у приміщенні Посольства України, відбувся 12-ий черговий Провідницький Семінар Крайової Управи Спілки Української Молоді в Америці.  Cемінар відбувся в рамкам цьогорічного гасла СУМ — „Україна починається з Тебе!”. Ці слова політичного діяча та народного депутата України сл. пам. Вячеслава Чорновола відзеркалюють потенціял кожного з нас щоб активно і свідомо допомагати Україні в її боротьбі за правду та збереження ідентичности.

Організаторами семінару були Марійка Дрозд (Голова Комісії Провідницького Семінару Крайової Управи СУМ в Америці), Неля Лавриненко (Голова Світової Виховної Ради СУМ), Юрій Микитин (Голова Крайової Управи СУМ в Америці), Xристя Бігун (Голова Крайової Виховний Ради СУМ в Америці), та Леся Гаргай (Перший Заступник Голови Крайової Управи СУМ в Америці).

До участи в семінарі Провідницька Комісія запросила 13 юнаків та юначок із шістьох Осередків терену Америки: Стефця Гумен, Діяна Гуменний та Стефанія Мельник з Гартфорду,  Юля Барицька та Микола Дрозд з Клівленду, Вероніка Вінярська, Діана Олексин, Іванка Чичула та Олена Чичула з Палатайн, Александра Тимків і Христина Подберезняк з Пассейку, Юрій Йосипів з Стемфорду, та Маруся Бандрівська з Чикаґо.   Учасники були студенти 11-ої та 12-ої кляси котрі були номіновані своїми Осередками й мусіли подати аплікацію та описати риси провідництва.Shevchenko monument2

Відбуття Семінару на території Посольства України стало вже традицією, і ми дуже горді з того, що щороку юнацтво і виховники СУМ мають можливість не тільки відвідати Посольство, але також нагоду запізнати Валерія Чалія, Надзвичайного і Повноважного Посла України у США, почути його думки про сучасні події в Україні, та відповіді на запитання учасників про майбутнє України.

Підчас семінару юнацтво слухало лекції про мотивацію та провідництво, проводило дискусії та інтерактивні заняття на тему провідництва в рядах СУМ-у та в ширшій громаді.  Рівнож учасники зустрілися з Михайлом Савківом, Директором  Української Національної Інформаційної Служби (УНІС) — це є бюро громадських зв’язків УККА у Вашінґтоні.  Учасники і команда семінару також відвідали пам’ятник Жертвам Голодомору, пам’ятник Тараса Шевченка та взяли участь в Святій Літургії в каплиці української католицької семінарії св. Йосафата, яку відправив Владика Іван Бура.

Винятковий результат семінару був лист написаний учасниками семінару до Надії Савченко в якому вони висловлюють підтримку та присягають жити за її прикладом любови та відданости до Батьківщини.  Рівнож, на прохання Посла Чалія, учасники виготовили відео на підтримку Наді Савченко в англійській мові та випустили його в соціяльній мережі.

Крайова Управа висловлює ширу подяку Посольству України за гостинність, як також всім організаторам та учасникам семінару.  Віримо, що здобуте знання буде корисним для наших майбутних провідників та дасть дальше натхнення стати дійсними активістами для України.

-Христина Долинюк-Микитин

Bishop Bura

 

Meeting with Ambassador Chaly