Проєкт Гуманітарної Допомоги на Східній Україні

0
416

Крайова Управа СУМ в Америці розглядає можливість нового проєкту гуманітарної допомоги на східній Україні протягом літа 2017 року.

Ціллю та завданням проєкту є зорганізувати групу дружинників та сеньйорів СУМ, які б зголосилися волонтерами для допомоги тим які страждають на східних територіях України через аґресію Росії, яка анексувала пів-острів Крим, та окупувала частину нашої державної території в Луганській та Донецькій областях. В наслідок цього брутального насильства мільйони українців стали жертвами – десятки тисяч переселено із своїх місцевостей проживання, незліченні будинки та хати були зруйновані або пошкоджені, а що найболючіше, понад десять тисяч смертельних невинних жертв, не враховуючи безчисленних жертв воєнної аґресії.

Наша Спілка проводить допомогову працю для України у різних сферах протягом десятиліть. Тепер маємо можливість ( в дещо інший спосіб) проводити цю працю. Ми всі слідкуємо за подіями які відбуваються в Україні, тому кидаємо всім членам СУМ виклик – ЯКЩО НЕ МИ, ТО ХТО?!

Просимо переглянути інформації проєкту акції та вимоги, які є в залученні. Звертаємось до наших Осередків широко розповсюдити дані про цю акцію та закликаємо приєднатися до неї. Якщо у Ваших Осередках є особи зацікавлені в цьому проєкті, просимо звертатись до координатора – подр. Ліди Микитин на елктронну пошту – [email protected]

ОБІЖНИК