Пленум Крайової Управи СУМ в Америці 2016 – подробиці

0
425
ПЛЕНУМ КРАЙОВОЇ УПРАВИ СУМ В АМЕРИЦІ
5-го і 6-го БЕРЕЗНЯ 2016 р.
в приміщенні ОСЕРЕДКУ СУМ ІМ. ГЕТЬМАНА БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО В КЛІВЛЕНДІ

 

  ОБІЖНИК (17 січня 2016)      АНКЕТА     ЗВІТ ОСЕРЕДКУ-ВІДДІЛУ СУМ (.doc)  
 Просимо перечитати ОБІЖНИК і виповнити Осередкові Звіти та Анкету Зголошення до 16-го лютого.

Крайова Управа СУМ в Америці, згідно із попереднім повідомлення з 11-го грудня 2015 року, пригадує Управам Осередків та всьому сумівському членству, що відбудеться Пленум Крайової Управи Спілки Української Молоді в Америці в днях 5-го і 6-го березня 2016 року в приміщенні Осередку СУМ ім. гетьмана Богдана Хмельницького в Клівленді. Наради відбудуться в осередковій домівці при 7425 W. Pleasant Valley Road, Parma, OH 44131; тел: (440) 570-7970. Господарями Пленуму Крайової Управи є Управа Осередку СУМ ім. гетьмана Богдана Хмельницького в Клівленді.
Участь у Пленумі

Згідно з статтею № 57 «Статуту СУМ в Америці», до Пленуму Крайової Управи СУМ входять:
а) Члени Крайової Управи СУМ;
б) Члени Крайової Контрольної Комісії і Крайового Товариського Суду;
в) Члени Крайової Виховної Ради;
г) Духовні опікуни СУМ;
ґ) Діючі Голови всіх Осередків СУМ;
д) Булавні всіх Відділів Юнацтва СУМ;
е) Провідники діючих дружин СУМ.
Згідно із статтею № 61 Статуту:
 • а ) Наради та постанови Пленуму КУ важні при участі половини управнених членів Крайової Управи з повними правами голосу. Винесення рішень Пленуму КУ проходять звичайною більшістю голосів, за виїмком винесення рішення у справі завішення одного з членів Крайових Органів у правах члена чи у правах виконування його обов’язків, що вимагає дві третини присутніх членів Пленуму.
 • б) Крайова Управа на протязі двох тижнів пересилає Управам Осередків постанови нарад Пленуму Крайової Управи.
 • в) До Компетенції Пленуму КУ належить:
  • удобрення або винесення певних зауважень і поправок до праці КУ
  • удобрення пляну праці на майбутнє КУ в разі потреби пороблення певних поправок чи змін
  • затвердження певного роду правильників, запроєктованих КУ
  • затвердження проєкту змін Правильника організаційної побудови для наради Крайового З’їзду
  • завішення у правах члена чи виконування обов’язку одного з членів Крайових Органів

 

Оплата, нічліг і транспорт

Реєстраційний кошт дводенного Пленуму виноситиме $100 від особи. Це включає реєстрацію, два сніданки, два обіди, та вечерю в суботу вечором.
Учасники можуть бронювати кімнати по зниженій ціні ($82/добу) в:

Crowne Plaza Cleveland South – Independence
5300 Rockside Road
Independence, OH 44131
Tel: (216) – 524-0700
Бронювати кімнати під назвою: CYM
Реченець замовлення: 20-го лютого

Готель пропонує всім гостям транспорт (hotel shuttle) до і від летовища. Інофрмацію рекомендуємо отримати безпосередньо від готелю (за номером телефону (216) – 524-0700). В особливих випадках, коли вам неможливо до готелю або з готелю добратися таким шляхом, Осередок зможе допомоготи з транспортом. Про особливі потреби просимо заздалегідь зголосити дані про свій приліт до ОргКомітету за електронною адресою [email protected], Просимо учасників повідомити ОргКомітет Пленуму про час прибуття (CLE Airport); дані можна переслати за електронною адресою [email protected].
Подаємо до відома, що від домівки до летовища є приблизно 10 миль. Закриття Пленуму передбачено не пізніше як о 2:30 год. по полудні, тому рекомендуємо відліт додому не раніше, ніж о 6-ій годині вечора. Рівнож повідомляємо, що ОргКомітет подбає про траспорт для учасників з готелю до/від домівки на наради та на виїзд до дому.

 

Переходовий Прапор та Осередкові Звіти

В залученні є запитник під назвою “Звіт Осередку СУМ”. Кожний Осередок СУМ є зобов’язаний точно та детально його виповнити, та повернути за електронною адресою [email protected] не пізніше як до 16-го лютого 2016 року.
Інформації, подані у Звіті, служитимуть двом цілям:

 1. Дадуть Крайовій Управі повний образ всесторонньої діяльності даного Осередку; і
 2. Служитимуть як базовий документ коли КУ СУМ розглядатиме кандидатів на отримання Переходового Прапора КУ СУМ, який буде наданий на наступному Крайовому Зїзді в 2017 р.

Звертаємо увагу, що питання, котрі знаходяться в запитнику є спрямовані вимогам, поданими в Правильнику Надання Переходового Прапора КУ, тобто:

а. Внутрішня праця (культурно-освітня і вишкільна праця, самодіяльні гуртки, курси і т.п.)
б. Суспільно-громадська праця (Участь сумівців у громадській праці)
в. Зовнішня праця (зв’язки з чужинецькими організаціями молоді, пресою, постачання американським бібліотекам літератури, пропаганда серед чужинців і т.п.)
г. Юнацтво СУМ (розбудова юнацьких лав, систематична праця з юнацтвом, таборування, виховники і т.п.)
ґ. Фінанси (вчасне розчислення із фінансових зобов’язань супроти Крайової Управи)
д. Дисципліна (звітність, своєчасне виконування доручень та заряджень Крайової Управи)

Тому уважаємо дуже важливим, щоб Осередки дбайливо виповнили цей запитник. Рівно ж можна подати й додаткову інформацію про діяльність Осередку (дописи, фото, тощо).

 

Осередки є зобов’язані до 16 лютого 2016 р.:

 1. Вислати виповнені матеріали електронною поштою за адресою [email protected]
  • Список своїх членів котрі візьмуть участь у Пленумі
  • Звіт Осередку СУМ
 2. Вирівняти всі зобов’язання до КУ СУМ за 2015 рік; це включає розчислення за членські вкладки (річна членська вкладка виносить $30 за кожного члена СУМ, члена юнацтва, та суменят. Половина із зібраних членських вкладок пересилається до КУ СУМ);
 3. Всі інші фінансові зобов’язання – за журнал «Крилаті», однострої та відзнаки, Коляда тощо;

 

Майбутність СУМ

Крайова Управа надіється, що наш Крайовий Пленум буде успішним. Але, щоб він таким був треба тісної співпраці всіх – як членів Крайової Управи так і учасників з Осередків. Надіємось, що з кожного Осередку та Відділу будуть присутні на нарадах Голова та Булавний. Запрошуємо Дружинників до участи в Пленумі та в працях комісій З’їзду. Рівно ж, звертаємо увагу на наше Старше Юнацтво – майбутні провідники нашої Спілки! Крайова Управа просить, щоб з кожного Осередку приїхали старші юнаки/юначки на наш Пленум, у якості гостей. Це дасть їм можливість запізнатись ближче про працю нашої Спілки, та про діяльність Крайової Управи зокрема. Їхня присутність на пленарних нарадах відкриє їм нові горизонти, і віримо що заохотить їх у скорому майбутньому стати провідими членами нашої організації.

По всіх справах, пов’язаних з організацією Пленуму Крайової Управи, просимо звертатися до подруги Марійки Краснянської ([email protected]).

До зустрічі на Пленумі!