Діяльність Старшого Юнацтва 2018-2019

0
302

Старше юнацтва в Пассейку мали нагоду підчас вишкільного сезону спілкуватись із старшим юнацтвом з Йонкерсу. Рій «Батальйон Червона Калина» з Пассейку спів-працював з роєм «Лебеді» з Йонкерсу.

8-10 ого березня, в Jiminy Peak Massachusetts, Ст. Юнацтво з Йонкерсу зорганізували благодійну акцію “Ski for Ukraine” на підтримку реабілітації вояків в Україні. Старше юнацтво з Пассейку допомогли своїм ровесникам у ці акції.
14-квітня, 2019  при церкві святого о. Миколая в Пассейку рій юнацтва СУМ «Батальйон Червона Калина» також провели акцію і підтримали працю волонтерської ініціативи «Львівські Лицар» та зібрали кошти на закупівлю приладів і обладнання для наших  вояків, які боронять Україну від московитів. Вони зібрали $1,713.
Війна стосується всіх. Перемога залежить від кожного.

 

Рої Старшого Юнацтва також зорганізували забаву «Червона  Краватка» Відділу «Базар» при Осередку СУМ у Пассейку 11-го травня в Українській Централі.  Дуже приємно і весело було стрічатись та спілкуватись із старшим юнацтвом з осередків  Нью-Йорк, Йонкерс, Ірвінгтон і Стенфорд.  Дякуєм юнацтві з Йонкерсу за допомогу у прибирання залу.