Участь юнацтва на пресовій конференції

0
520

Стаття про прес конференцію Каролін Малоні, присвячену засудженню військової окупації Росією Криму та участь у ній Осередку Юнацтва СУМ Нью Йорк:

 

“Згинуть наші воріженьки як роса на сонці”

Слова українського національного гимну відкривають нам глибини народного духу, які плекали усіх героїв України в минулому, і героїв “Небесної Сотні”, зокрема, на жертовну боротьбу за гідність українсього народу та його право на вільне життя.

В останні тижні події самовідданої боротьби українців за свою свободу на Євромайдані в Києві змінилися тривожними й обурливими відео, світлинами та повідомленнями про військову окупацію Криму, здійснювану путінськими пройдисвітами з Москви. Гнівні протести з гаслами “Руки геть від Криму”, які прокотилися по цілому світу змусили лідерів Великої Сімки серйозно пригадати свої зобов’язання, які вони колись дали українцям за їхню відмову від ядерної зброї. Вочевидь, що від подій в Україні залежить майбутнє безпеки світу. Багатоголосся протестантів, які виконують національний гимн України зачепило не тільки тих, які готові покласи душу й тіло за свободу України, але і тих владоможців світу, які можуть вплинути на ситуацію в Україні й змусити відступити промосковські “сили війни”. Тим самим, стаючи інструментом втілення пророчих слів – що світ стане тим сонцем, від якого згинуть наші воріженьки.

Молодше Юнацтво Відділу СУМ Нью Йорк під час прес конференції представниці Конгресу США Карол Малоні
Молодше Юнацтво Відділу СУМ Нью Йорк під час прес конференції
представниці Конгресу США Карол Малоні

8 березня, 2014 у приміщенні Українського Конгресового Комітету Америки (УККА) відбулася прес конференція та зустріч з українською громадою представниці Конгресу США від Нью Йорку Каролін Малоні. У своєму офіційному зверненні пані Малоні висловила підтримку українському народові та розповіла про ті зусилля, які робить американська влада задля найскорішого врегулювання військової інтервенції Росії в Україну. Зокрема, позитивно було вирішено питання про виділення 1 мільярда доларів на підримку економічних реформ в Україні. Відмова від участі у зустрічі Великої Вісімки у Сочі є лише невеликою частиною інших санкцій, які американська влада запроваджує зараз чи запровадить найближчим часом у разі поглиблення кризи.

Друг Максим Коген розповідає американським телеканалам про свої переживання відносно подій в Україні під час прес конференції представниці Конгресу США Карол Малоні
Друг Максим Коген розповідає американським телеканалам про свої
переживання відносно подій в Україні під час прес конференції
представниці Конгресу США Карол Малоні

Спілка Української Молоді (СУМ) в Нью Йорку імені генерала-хорунжого Тараса Чупринки взяла активну участь у цьому заході. Виступаючи перед центральними каналама CNN, NBC, ABC, Fox 5 News та місцевим Channel 12, друг Максим Коген передав свої відчуття про події в Україні – про трагічну загибель “Небесної Сотні”, злочинний та корумпований уряд з Президентом, які призвлели до цього; також, він торкнувся питання як ці події відображають права українців на демократію та свободу у світлі військової агресії Росії проти територіальної цілісности України та загроз, які вона несе для світу. Від Крайової Управи (КУ) СУМ виступила подруга Леся Гаргай, яка у своєму Слові відзначила, що сумівці Америки були і є активними учасниками протестів на підтримку Євромайдану не тільки в Америці, а в Україні. Дехто з сумівців за власний кошт поїхали в Україну, щоб підтримати мирний протест й стали учасниками масової самоорганізації українців у боротьбі проти диктатури та антинародного уряду.

Подруга Наталя Гриців коментує події в Україні для 12 Каналу
Подруга Наталя Гриців коментує події в Україні для 12 Каналу

Україна стала одним з центрів геополітики. Події в Україні матимуть глобальні наслідки на розвиток світової безпеки. Само собою сталося, що наше юнацтво СУМ також стало учасниками не тільки цих процесів, але й коментаторами подій в Україні для америкаців. Не тільки старше юнацтво, але й молодші юнаки та юначки потрапляють в об”єктиви центральних каналів, а коментарі декого потрапили навіть на шпальти “The New York Times”. У цьому вирі подій важливо, щоб наше юнацто було завжди готовим відстояти честь України, розповідаючи правду про силу духу нашого народу, про героїв, які жертовно віддали свої життя та про справи, які ми робимо, щоб слова “Бог і Україна” наповнювалися конкретним змістом. Цим самим, ми підтверджуємо, що ми є єдиний нарід, долучаємося до Євромайдану по цілому світі та робимо внесок у нашу спільну перемогу.

Сюжет Channel 12 про прес конференцію Каролін Малоні:

https://brooklyn.news12.com/multimedia/ukrainian-americans-show-support-during-crisis-1.7329581

 

Віктор Курилик

Пресовий референт КУ СУМ