Новий Старшо-Юнацький Табір!

0
366

CYMtabir

Новий Старшо-Юнацький Табір
на Оселі СУМ в Елленвілі
від 26-го червня до 9-го липня 2016 р

Цього року на Оселі СУМ в Елленвілі відбудеться новий, захоплюючий Табір Старшого Юнацтва “Країна вільних людей” імені Івана Миколайчука! Запрошуємо все юнацтво, яке закінчило 8-му клясу до участи у цьому Старшо-Юнацькому Таборі.

Цей табір відбуватиметься одночасно з Вишкільним Табором, матиме власну програму та виховників. Хоч виховники звітуватимуть Команді Вишкільного Табору, Старшо-Юнацький Табір дотримуватиметься своєї власної програми та ідентичності. Учасники матимуть практичні заняття біля річки, ходитимуть на прогульки в природі, матимуть практику зі спуску з гори зі спорядженням (rappeling), підготовлятимуться до першого іспиту старшого юнацтва, зніматимуть власні фільми та медіа проєкти, досліджуватимуть природу, навчатимуться провідництву та роботі в команді. Кому ще бракує року на Вишкіл, нехай зголошується до нас. Число учасників обмежене, отже записуйтеся завчасно.

Якщо хтось має питання, прошу пишіть – [email protected] . Подруга Оксана радо відповість на всі питання. Сподіваємося, що побачимося на таборі!

Под. Оксана Боднар – Голова Таборової Комісії на Оселі СУМ в Елленвілі