Надія Є! 2016

0
543

Річний Музичний Фестиваль СУМ „Надія Є!” надихає надію

 

В днях 1-го до 4-го липня 2016 р. відбувся шостий з черги річний музичний фестиваль Спілки Української Молоді в Америці – „Надія Є!” на Оселі СУМ в Елленвілі, Ню-Йорк.

Фестиваль розпочався в п’ятницю вечером техно-музикою та лазерним промінням під проводом Д.Ж. Стася.

В суботу відбувся виступ гурту „Браття з Карпаття”. Різні продавці також продавали українські вишивки, музичні диски, та мистецькі вироби під шатрами.

Вишкіль Антитіла зустріч

В суботу також була можливість учасникам сумівського Виховно-Вишкільного Табору та Старшо-Юнацького Табору зустрітися з головним співаком Тарасом Тополею та з другими членами популярного музичного гурту „Антитіла з Києва”. Музиканти відповідали на цікаві питання юнацтва про виступи на Майдані в 2013-14 роках, про підтримку українського війська в ATO, та їхні бажання для сучасної України.

Антитіла_1

 

В суботу вечером відбувся фантастичний концерт на великій сцені, де понад 1,000 глядичів були свідками першого виступу „Антитіли” на північноамериканському терені.  Енерґійна молодь гордо махала українськими прапорами під час концерту, виявляючи патріотизм та любов до своєї батьківщини України. Після головного концерту відбулася забава під павільйоном де чарували звуки оркестри „Світанку” до самого ранку.

В неділю вранці відбулася Божественна Літургія в каплиці, яку відправив о. Ігор Міджак, капелян СУМ в Америці. Опісля відбулося урочисте Свято Героїв та положення вінків в пам’ять всіх героїв України – сучасних та минулих – зорганізоване Організацією Оборони Чотирьох Свобід України та СУМ-ом.

Антитіла_2

В неділю вечером продовжувалася музика з виступами солісток з України Юлі Вусько й Ольги Обертос та танцювального виступу сумівського ансамблю „Іскра” з Виппані, Ню-Джерзі. Під час фестивалю продавались смачні традиційні українські страви.

Назва річного фестивалю походить із першого Фестивалю в 2011 році на якому виступила популярна українська музична група „Madheads” з піснею „Надія Є!” Відтак кожного року організатори цього музичного фестивалю стараються запрошувати мистецькі одиниці з України котрі представляють сучасну музику та незламний дух українського народу.Антитіла_3

Адміністрація Оселі та Крайова Управа СУМ Америки вдячні всім добровольцям котрі рік за роком причиняються до успіху фестивалю.

-Христина Долинюк-Микитин