Провідницький Семінар СУМ 2016 – обіжник та анкета

0
367

Провідницький Семінар СУМ

м. Вашинґтон, 

18-20 березня 2016р.

Гартуйсь! Повідомляємо, що черговий Провідницький Семінар Крайової Управи СУМ в Америці відбудеться 18-20 березя 2016 р.

Що? Провідницький Семінар
Де? м. Вашинґтон
Коли? 18-20 березя 2016р.

  • Приїзд: у п’ятницю після 7:00 год. вечора
  • Від’їзд: у неділю між 5:30 і 7:00 год. вечора.
Кому? Юнакам та юначком в 11 або 12 клясі щоденної школи, які успішно закінчили принайменше один рік Вишкільного Табору.
Кошт? $0. 

Кошти Семінару кожному учасникові покриває Крайова Управа СУМ в Америці. Учасник або Осередок покриває тільки кошт транспорту до і від Вашинґтону.

Умови? Юнацтво бере участь за рекомендацією Управи свого Осередку, і тільки за запрошенням Крайової Управи СУМ в Америці.

ОБІЖНИК 1 – АНКЕТА

Управа Осередку повинна вислати (електронною поштою на подану адресу) виповнену анкету до Комісії Провідницького Семінару Крайової Управи до 30-го жовтня 2015 р.. В анкеті подається прізвище та координати юнаків чи юначок, котрих Управа Осередку вважає відповідними кандидатами на Провідницький Семінар, після чого Крайова Управа висилає безпосередньо до цих кандидатів подальші матеріали для реєстрації.

Прохання до Управ Осередків вчасно вислати залучену анкету тому, що передбачений процес повинен завершитися до певного реченця для забезпечення проживання у місті Вашингтоні. Зі всіма питаннями звертатися до Комісії Провідницького Семінару за адресою [email protected]Якщо нема кандидатів, будь ласка відписати що нема.