Вшанування Героїв Бою під Крутами на східному побережжі

0
385

Згідно із закликом Крайової Управи обіжником 4-го грудня вшанувати героїв Бою під Крутами, Крайова Булава Юнацтва, Крайова Виховна Рада і Референтура Дружинників повідомляють Відділів і Осередків СУМ на східному побережжі, що в суботу 30-го січня 2016 р. відбудеться одноденна прогулька на Оселю СУМ.

Запрошуємо все юнатцтво і охочих дружинників приїхати на Оселю в цей день щоб спільно як одна сумівська родина вшанувати героїв бою під Крутами. Ці хлопці заплатили своєю кров’ю за те щоб Українська Держава втрималася від тодішньої большевицької навали, яка намагалися знищити молоду Українську Державу. Можна сказати, що через їхню пожертву 98 років тому, сьогодні існує незалежна Українська Держава. На жаль в українській історії героїв не бракує. Сьогодні, як і в 1918 році, Україна далі бореться за тереторіяльну цілість від дикої орди з півночі. Сьогодні, як і тоді, найкращі сини і дочки українського народу віддають все щоб нація жила. Зійдімся разом і згадаймо крутянців, як і наших сьогоднішних героїв у цей день.

Плянуємо мати виховну сесію для молодшого юнацтва після відкриття і окремо коротенькі збори всіх членів старшого юнацтва східного терену обговорити структуру і функціональність проводу старшого юнацтва (свого роду Кущі і Курені) по Осередках і їх зв’язок до Крайової Управи і між собою. Після обіду плянуємо зайняття в природі. Вишлемо більш детальний плян перед святом.

Оселя буде замовляти їду учасникам. Для покриття коштів їди та ужитку Оселі, просимо вступ $10 від дорослогих та $5 від юнацтва.

Як і з кожною акцією, вона не відбудеться за стараннями однієї особи. Просимо добровольців з-поміж Осередків які плянують приїхати на святкування, щоб допомогти з виховною програмою, зайняттям для юнацтва, та подаванням харчів юнацтву. Прошу звертайтеся до Булавного КУ Юрія Прятки на адресу: [email protected] за дальшими інформаціями і подати список добровольців щоб збагатити наше свято.